ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Сьогодні відбудеться зустріч у форматі «Рамштайн»

Новини Новини світу та України
22 Листопада 2023, 10:10
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

Засідання у форматі «Рамштайн» розпочнеться сьогодні, 22 листопада. Це вже 17-та зустріч Контактної групи з питань оборони України. Більшість голів оборонних відомств приєднаються до зустрічі у форматі онлайн.

Про це йдеться на сайті Пентагону.

Традиційно, переговори відкриє Міністр оборони США Ллойд Остін, який головує в контактній групі.

Як заявляла речниця Міністерства оборони США Сабріна Сінгх, анонсуючи дату нового засідання, американська сторона продовжить працювати з коаліцією союзників і партнерів, «щоби надати Україні можливості, необхідні для самооборони».

Головною темою сімнадцятого засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн» стане посилення ППО, а також артилерії та боєприпасів.

Зазначимо, що до Києва перед засіданням у форматі «Рамштайн» прибув голова Пентагону Ллойд Остін, а на наступний день — міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.

Нагадаємо, що попереднє засідання у форматі «Рамштайн» відбулося у Брюсселі 11 жовтня. Вперше у ньому особисто брав участь Президент України Володимир Зеленський.


Внаслідок російського удару по Донеччині загинули двоє людей, ще троє — поранені
Внаслідок російського удару по Донеччині загинули двоє людей, ще троє — поранені

Окупанти атакували приватний сектор селища Ясна Поляна.

У День Української Державності Президент відзначив військовослужбовців державними нагородами
У День Української Державності Президент відзначив військовослужбовців державними нагородами

У День Української Державності та День хрещення Київської Русі – України Володимир Зеленський вручив воїнам заслужені нагороди.

Три ділки «вирішували питання» з ТЦК: до суду скерували обвинувальний акт щодо двох медиків і підприємця
Три ділки «вирішували питання» з ТЦК: до суду скерували обвинувальний акт щодо двох медиків і підприємця

Прокурори Донецької облпрокуратури скерували до суду обвинувальний акт за фактом організації незаконного оформлення медичних документів.

«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі
«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі

На Одещині судитимуть учасників злочинної групи з числа командування військової частини, які оформлювали на службу осіб, які по факту не виколували обов'язки.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Водій-гранатометник

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Senior Technical Writer

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

RobotaUa Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Olx Оператор групи звязку та кібербезпеки

від 21000 до 25000 грн

Ужгород, Закарпатська область

WorkUa Навідник мінометного розрахунку

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського