ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Зимові предмети речового майна надходять від виробників відповідно до графіків постачання — МО України

Новини Соціальний захист
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Листопада 2023, 11:04

Зимові предмети речового майна надходять від виробників до МО України відповідно до графіків постачання в рамках укладених договорів. Про це АрміяInform повідомили фахівці Центрального управління речового забезпечення Тилу Командування Сил логістики Збройних Сил України у відповіді на запитання: «У яких обсягах забезпечено військовослужбовців ЗСУ зимовою формою одягу на цей час? Наскільки ритмічно надходить у війська зимова форма?».

«Забезпеченість військовослужбовців Збройних Сил України зимовою формою одягу становить 100 % від заявленої потреби. Надходження зимових предметів речового майна від промисловості відбувається відповідно до графіків постачання в рамках укладених у 2023 році договорів. За потребою за наданими заявками від військових частин видаються встановленим порядком зимові предмети речового майна, згідно з вимогами керівних документів», — йдеться в отриманому кореспондентом  АрміяInform документі.

Крім того, в Центральному управлінні речового забезпечення Тилу КСЛ ЗСУ нам повідомили, що договори на закупівлю речового майна для Збройних Сил України у 2023 році укладені відповідно до кількості майна зазначеного у заявках, що надані до Департаменту ресурсного забезпечення Міністерства оборони України.

«На цей час більшість договорів реалізовані, але ще триває постачання речового майна, за договорами, термін дії яких ще не закінчився», — уточнили в Командуванні Сил логістики.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить