ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Фотовиставка «Тінь війни» демонструє силу українського народу

Регіони
Прочитаєте за: 2 хв. 20 Листопада 2023, 11:50

Кожна фотографія змушує замислитися над героїзмом захисників і захисниць України. Так фронтовий фотограф, журналіст, поет і громадський діяч Леонід Логвиненко говорить про десятки своїх світлин, що представлені на виставці «Тінь війни» в приміщенні Kharkiv Media HUB Gallery.

Український фотокореспондент від 2014-го періодично виїжджає до району проведення бойових дій. У цій же експозиції він зібрав військові події, що відбулися на Харківщині, Донеччині та Луганщині протягом 2022–2023 років.

Леонід Логвиненко

— Не всі можуть побувати «на нулях» чи на місці, куди щойно влучила російська ракета. А тут, розглядаючи мої світлини, можна умовно перенестися до епіцентру протистояння з російськими окупантами, вкотре переконатися в силі українського народу, — зауважив Леонід Логвиненко.

За словами екскурсовода Олексія, кожна з робіт має свій унікальний характер і говорить про щось дуже важливе.

— Аби підсилити емоційний вплив, поруч із майже 70 світлинами розміщено десяток віршів, написаних Леонідом під час війни. У них автор передає душевний біль, пережитий у певний момент війни, чи безмежну гордість за успіхи українських воїнів, — пояснив Олексій.

До речі, чималу кількість робіт фотограф зробив на бойових позиціях чи в розташуванні Харківської окремої бригади територіальної оборони. А цього року, спеціально до дня створення цієї частини, він презентував фотоальбом «Тіні війни. Спецвипуск #113 бригада», де виклав близько 250 світлин із армійцями та ще 26 власних віршів. 

Також у його планах — випуск іншого фотоальбому за підсумками співпраці з воїнами ще однієї бригади ЗСУ.

— На жаль, згодом жахи війни можуть забутися. Тому я хочу все зафіксувати за допомогою свого фотооб’єктива. Про це мають знати нащадки, аби таке ніколи не повторилося знову, — насамкінець зазначив Леонід Логвиненко.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить