ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Збільшуємо фінансування програм підтримки ветеранів війни удвічі — Денис Шмигаль

Новини
11 Листопада 2023, 1:19
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Денис Шмигаль на засіданні Кабінету Міністрів України

Фінансування програм підтримки ветеранів війни у 2024 році збільшено удвічі. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Уряду 10 листопада, передає Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України.

«Виділяємо 14 млрд грн на те, щоб забезпечити наших ветеранів необхідними послугами та підтримкою. Будуємо нову ветеранську політику. Повноцінно запустимо проєкт «помічник ветерана», на який виділяємо майже 4 млрд грн. Реабілітація та психологічні послуги — 2,6 млрд грн. Передбачаємо 6 млрд грн для забезпечення ветеранів житлом», — сказав Денис Шмигаль.

За словами Прем’єр-міністра, продовжиться для ветеранів пільгова іпотека у межах програми єОселя. За програмою єРобота будуть і далі надаватися безповоротні гранти на ветеранський бізнес.


«Це цікава посада, тут — постійний розвиток»: історія операторки БПЛА Уляни зі 117-ї бригади
«Це цікава посада, тут — постійний розвиток»: історія операторки БПЛА Уляни зі 117-ї бригади

Уляна народилася в Краматорську, і її родина була змушена виїхати до Кропивницького. Проте дівчина ще тоді вирішила: обов'язково повернеться додому.

Два танки, артилерія та піхота: дронарі підрозділу «Фенікс» вполювали жирні цілі на Лиманському напрямку
Два танки, артилерія та піхота: дронарі підрозділу «Фенікс» вполювали жирні цілі на Лиманському напрямку

Головний відділ безпілотних авіаційних систем «Фенікс» уразив вартісну техніку противника та зменшив поголів'я окупантів.

Велика Британія виділить €300 млн на постачання Україні 16 сучасних літаків
Велика Британія виділить €300 млн на постачання Україні 16 сучасних літаків

Велика Британія надасть 300 млн євро на постачання Україні 16 сучасних літаків у співпраці зі Швецією.

Дістались дроном до Су-24М в Криму: командир водолазного загону ЦСП «Омега» розкрив деталі операції
Дістались дроном до Су-24М в Криму: командир водолазного загону ЦСП «Омега» розкрив деталі операції

Знищення Су-24М стало результатом ретельного планування, погодження з ПС ЗСУ та СБУ, а також випробування модернізованого безпілотного комплексу.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Кулеметник

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

WorkUa Старший навідник мінометного розрахунку

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Керівник підрозділу цифрової трансформації командування ДШВ

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

WorkUa Майстер БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 20000 грн

Лозова

Військова частина А7290

WorkUa Водій-номер обслуги

від 21000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238