ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

100 українських лікарів пройшли стажування на базі польського Військово-медичного інституту

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 7 Листопада 2023, 13:55

Олена Зеленська

Про це повідомляє Офіс Президента України в інформації про відеорозмову першої леді України Олени Зеленської з першою леді Республіки Польща Агатою Корнгаузер-Дудою.

«Олена Зеленська подякувала колезі за системну й надзвичайно активну допомогу Україні та її громадянам. Зокрема, за підтримки першої леді Польщі в Україні відбулася серія тренінгів для українських медиків і рятувальників різних напрямів», — йдеться в повідомленні.

39 українських лікарів

(реабілітологів, комбустіологів, анестезіологів, фізіотерапевтів)

пройшли стажування в Східнопольському центрі лікування опіків і реконструктивної хірургії. У програмі навчання взяли участь п’ять груп лікарів і медичного персоналу з установ Львова, Києва, Одеси, Рівного, Івано-Франківська, Вінниці, Дніпропетровська, Кропивницького, Ужгорода, Черкас і Тернополя.

49 українських лікарів

(екстреної медицини)

пройшли навчання в Польщі у складі польських аеробригад на гелікоптерах у межах програми Helicopter emergency medical services, HEMS.

На виконання домовленостей, досягнутих між першою леді Польщі та першою леді України у Варшаві під час візиту президентського подружжя України до Польщі 5 квітня 2023 року, було запущено чергову серію спеціалізованих навчальних курсів, призначених для медичного персоналу з України, у сферах реабілітації, боротьби зі стресом і психотравматології.

100 українських лікарів

(реабілітологи, психологи та психіатри)

пройшли стажування з діагностики й терапії розладів, пов’язаних зі стресом війни, на базі Військово-медичного інституту Національного науково-дослідного інституту Варшави.

«У вересні цього року розпочато навчання медиків з України передовим методам порятунку життя та медицині бою. Інструктори санітарної авіаційної служби та кафедри екстреної медичної допомоги Варшавського медичного університету підвищують кваліфікацію українських лікарів, фельдшерів і медсестер. У програмі взяли участь 90 жінок», — повідомляє Офіс Президента України.

Агата Корнгаузер-Дуда

Зазначається, що також у межах домовленостей з Об’єднанням добровільних пожежних підрозділів Республіки Польща (охоплює підрозділи добровільних пожежних бригад, які діють по всій Польщі, і налічує майже 700 тис. членів) організовано навчальні курси для добровольців-пожежників. Навчання відбувалося у двох місцях: навчальному центрі «Стражак» у Тураві (Опольське воєводство) і навчально-рекреаційному центрі «Кіровий Гощінець» у Косцеліску (Малопольське воєводство).

«Ми прагнемо врятувати кожне життя. Вдячні друзям, які допомагають робити це якнайкраще», — сказала Олена Зеленська під час відеорозмови з польською колегою.

Підготував Олександр Козубенко

Читайте нас в Telegram
Україна виступає за мирне врегулювання придністровського конфлікту — МЗС

Україна виступає за мирне врегулювання придністровського конфлікту — МЗС

Україна стежить за останніми подіями в придністровському регіоні Молдови та закликає до мирного вирішення проблемних питань у відносинах між Кишиневом та Тирасполем без жодних деструктивних зовнішніх втручань.

Північна Македонія підписала декларацію про підтримку членства України в ЄС і НАТО

Північна Македонія підписала декларацію про підтримку членства України в ЄС і НАТО

Прем’єр-міністр Північної Македонії Талат Джафері підписав із Президентом Володимиром Зеленським спільну декларацію про підтримку євроатлантичної інтеграції України.

Артилерія та засоби ППО: Україна та Боснія і Герцеговина обговорили оборонні потреби України

Артилерія та засоби ППО: Україна та Боснія і Герцеговина обговорили оборонні потреби України

Президент України поінформував Голову Ради міністрів Боснії і Герцеговини про оборонні потреби України, зокрема в артилерії та засобах ППО.

Щомісячна потреба України у зовнішньому фінансуванні сягає близько $3 млрд

Щомісячна потреба України у зовнішньому фінансуванні сягає близько $3 млрд

Подальша ритмічна бюджетна допомога вкрай необхідна для забезпечення соціальних видатків, заявив 28 лютого міністр фінансів України Сергій Марченко на онлайн-зустрічі фінансового блоку G7.

Президент України поінформував Президента Сербії про ситуацію на полі бою

Президент України поінформував Президента Сербії про ситуацію на полі бою

Президент України розповів главі держави Сербії про поточну ситуацію на полі бою. Також сторони обговорили безпекові та політичні виклики в регіоні Східної Європи.

Наші дронщики показали, як безжально «трьохсотять» окупантів

Наші дронщики показали, як безжально «трьохсотять» окупантів

На тимчасово окупованій території Харківщини бійці прикордонної бригади Гвардії наступу «Сталевий Кордон» скидами з дрона нанесли вогневе ураження по ворожому бліндажу.

Захищаємо світ

00
00
00