ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Із трьох громад Донеччини евакуювали ще 67 дітей

Новини
2 Листопада 2023, 23:14
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

З Торецької, Мар’їнської і Очеретинської громад Донецької області, які перебувають під цілодобовим обстрілом росіян, упродовж тижня евакуювали 67 дітей.

Про це повідомляє Національна поліція України.

«Станом на 2 листопада вивезли 67 дітей. З них 57 дітей евакуйовані з Торецької громади, семеро — з Мар’їнської і троє — з Очеретинської. У селищі Північне дітей уже немає — всіх евакуювали ще до офіційного початку заходів. З решти населених пунктів залишається врятувати ще 185 дітей. Евакуацію здійснюють групи «Білий янгол» спільно з рятувальниками Державної служби з надзвичайних ситуацій, патрульною поліцією, поліцією охорони та місцевою владою. Виїзд відбувається тільки на броньованому транспорті, при взаємодії з військовими та за погодженими маршрутами», — йдеться в повідомленні.

Для дітей правоохоронці мають спеціальні шоломи та бронежилети. За можливості беруть додаткові захисні комплекти й для дорослих.

Евакуація дітей відбувається за згодою батьків або осіб, що їх замінюють, та інших законних представників.

Гарячі лінії екіпажів на Авдіївському напрямку — 066-56-19-102, Бахмутському — 066-56-15-102, Великоновосілківському — 066-56-11-102, Лиманському — 066-56-16-102, Мар’їнському — 066-56-10-102.


Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Водій стрілець охорони та патрульно-постової служби

від 21000 до 51000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Медик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Заступник командира роти з морально-психологічного забезпечення (621 ОНБ)

від 21000 до 21000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

Водій-інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Водолаз-військовослужбовець

від 22000 до 50000 грн

Одеса, Одеська область