ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

НАТО розпочало масштабні навчання «Удар Нептуна»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Жовтня 2023, 11:40

Військово-морські ударні сили і сили підтримки НАТО (STRIKFORNATO) розпочали навчання під назвою Neptune Strike 23-2, тобто «Удар Нептуна-2023-2», які триватимуть до 10 листопада.

Про це йдеться на сторінці НАТО у Twitter.

«Протягом наступних 11 днів 20 країн Альянсу і Швеція продемонструють, що відданість НАТО суверенітету і свободі залишається такою ж сильною і актуальною, як і раніше», — йдеться у повідомленні.

Навчання «Удар Нептуна» покаже силу і спроможності Альянсу в операціях у різних сферах та висвітлить здатність НАТО поєднувати високотехнологічні сили і засоби авіаносних ударних груп для підтримки оборони Альянсу.

Заходи пройдуть у водах Центрального Середземномор’я, Балтійського моря та на території Чорноморського регіону.

«В епоху глобальної конкуренції найбільшою відповідальністю Альянсу є захист і оборона своєї території і народу від будь-якої загрози, що надходить з будь-якого можливого напрямку. «Удар Нептуна-2023-2» безпомилково покаже, наскільки союзники по НАТО непохитні у виконанні цього непохитного обов’язку», — наголосили у дописі.

Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів
Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів

Пілоти Департаменту активних дій ГУР МОУ показали, як нищать особовий склад ворога та спопеляють ворожі військові цілі на Запорізькому напрямку.

СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин
СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин

Слідчі СБУ вважають воєнним злочином російський удар по будівлі Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, який знаходиться біля ЧАЕС.

Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ
Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ

Найбільше ворог  атакував на Гуляйпільському напрямку, де відбулося 20 боїв.

Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків
Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків

Оператори 3-го батальйону «Свобода» 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» зробили успішну засідку.

Вогняне відкриття курортного сезону: у Криму запалали нафтосховища
Вогняне відкриття курортного сезону: у Криму запалали нафтосховища

Підрозділи Middle-strike ССО ЗСУ уразили у ніч проти 7 червня нафтобазу «Семиколодезянська» та нафтовий термінал в окупованому Криму.

«Зробили там підземні Лас-Вегаси»: російські пілоти під Куп’янськом зарилися глибоко
«Зробили там підземні Лас-Вегаси»: російські пілоти під Куп’янськом зарилися глибоко

За три рокі на позиціях окупанти глибоко врилися в землю, щоб сховатися від дронів.

ВАКАНСІЇ
Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 30000 грн

Білгород-Дністровський

Державна прикордонна служба України

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343

Водій-електрик 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Інженер виробничого відділення

від 25000 до 26000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Водій-кранівник, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

--- ---