ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Полтавські медики змагались у професійній майстерності

Регіони
24 Жовтня 2023, 16:15
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У Полтаві відбувся Регіональний благодійний медико-патріотичний конкурс професійної майстерності «Лікар — патріот, захисник України!». Окрім цивільних лікарів, у заході взяли участь і військові медики регіону.

— Звичайно, проведення таких конкурсів є дуже важливим. Конкурсанти в процесі підготовки до його проведення можуть значно підвищити свій рівень навченості, а кваліфіковані лікарі в умовах російсько-української війни, звичайно ж, потрібні й на фронті, й у тилу, — зазначила представниця Полтавського обласного ТЦК та СП майор медичної служби Жанна Дрига. — Крім того, присутнім продемонстрували багато корисного з надання першої медичної допомоги на полі бою.

У змаганнях взяли участь три команди, які наполегливо готувалися впродовж місяця, відвідуючи різноманітні тренінги на клінічних базах кафедр університету та на базі КП «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Полтавської обласної ради». 

У перервах між проведенням конкурсів запрошені гості демонстрували свої вміння у військовій та медичній сферах. Своєю чергою викладач кафедри медицини катастроф і військової медицини Володимир Кока продемонстрував майстер-клас «Тампонада рани під час масивної кровотечі». 

Варто додати, що всі зібрані кошти від благодійного конкурсу будуть використані на потреби українських захисників Полтавщини, які боронять наші кордони на передових позиціях.

Кореспондент АрміяInform

Третій рік оборони: українські воїни порівняли Часів Яр до та після російського вторгнення
Третій рік оборони: українські воїни порівняли Часів Яр до та після російського вторгнення

Українські захисники показали як виглядав Часів Яр до російського вторгнення, порівнявши його з тим, що собою представляє місто зараз.

Головком ЗСУ розповів про автоматизовані турелі, дрони-перехоплювачі та ракетні установки для захисту неба
Головком ЗСУ розповів про автоматизовані турелі, дрони-перехоплювачі та ракетні установки для захисту неба

Україна продовжує розвивати новітні технології та нарощувати свої спроможності для захисту неба від ворожих повітряних атак.

«Є позитив». У Силах оборони заявили про успіхи на Лиманському напрямку
«Є позитив». У Силах оборони заявили про успіхи на Лиманському напрямку

Українські війська мають успіхи в районі населеного пункту Нове на Лиманському напрямку.

Україна уразила «серце» балтійського флоту рф та нафтобазу «Санкт-Петербург»
Україна уразила «серце» балтійського флоту рф та нафтобазу «Санкт-Петербург»

У ніч на суботу, 4 липня, підрозділи Сил безпілотних систем завдали удару по ленінградській області рф.

ВАКАНСІЇ
Olx Рядова посада в ППО,військовослужбовець

від 121500 до 126000 грн

Краматорськ, Донецька область

Olx Снайпер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Психолог на підприємстві

від 28000 до 128000 грн

Харків

Військова частина А4349 Харків

Olx Кухар, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

WorkUa Старший оператор протитанкових ракетних комплексів

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

WorkUa Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр