ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На найбільшому в світі книжковому ярмарку презентували книгу про ГУР

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Жовтня 2023, 20:55

На найбільшому у світі книжковому ярмарку у Франкфурті відбулась презентація книги «Воєнна розвідка України. У небі, на морі, на землі». Про це повідомляє ГУР МО України.

Це книга-часопис про зухвалі, сповнені неймовірних ризиків спецоперації української воєнної розвідки, а саме:

  • «Авіапрорив на Азовсталь. Небо»;
  • «Битва за острів Зміїний. Море»;
  • «Харківський контрнаступ. Земля»;
  • «Збиті льотчики росії».

Видання доступне українською та англійською мовами.  

На його сторінках автор наводить ексклюзивні дані про задум, підготовку та перебіг бойових місій ГУР МО України, а також неоціненні свідчення їхніх безпосередніх учасників ― офіцерів та солдатів на полі бою.

Передмову до книги написав начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов.

«Воєнна розвідка України, чиїм символом є сова із мечем, спрямованим у центр імперської росії, стала одним з головних елементів збройного опору російській агресії. На емблемі ГУР МО України викарбуване латиною гасло «Sapiens dominabitur astris – мудрий пануватиме над зірками». За своїм призначенням воєнна розвідка завжди відповідає за противника, не за свої сили. І тому я знаю, що ми переможемо»,  ― зазначив Кирило Буданов.

Презентація книги про роботу української спецслужби в умовах широкомасштабної війни з росією викликала жвавий інтерес у місцевої публіки.

Захід відвідали представники німецьких медіа, літературні критики, аналітики зі сфери безпеки, військовослужбовці, зацікавлені громадяни Німеччини та українці, які опинились у вимушеній еміграції через російську агресію.

«Після широкомасштабного російського вторгнення у Європі триває найбільша війна після Другої світової. На полі бою протяжністю більш ніж 1500 кілометрів змагаються дві повноцінні армії ― на морі, у небі, на землі, у кіберпросторі. Союзники здивовані стійкістю української нації та професійним рівнем нашої армії. Тож у цій книзі ми розкриваємо деякі подробиці бойових завдань», ― сказав автор книги Артем Шевченко.

Усього за декілька днів передпродажу, який розпочався 18 жовтня 2023 року,  видавництво Yakaboo.Publishing прогнозує для книги великий успіх.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Дистанційне мінування від ССО: двоє окупантів підірвалися на мотоциклі

Дистанційне мінування від ССО: двоє окупантів підірвалися на мотоциклі

На Запорізькому напрямку воїни 73-го морського центру Сил спеціальних операцій за допомогою дронів дистанційно мінують шляхи пересування окупантів. Унаслідок цього на одній із мін підірвалися двоє російських військових, які рухалися на мотоциклі.

Українська делегація працює у США — енергетика, санкції та нові ресурси у фокусі переговорів

Українська делегація працює у США — енергетика, санкції та нові ресурси у фокусі переговорів

Українська урядова делегація на чолі з Прем’єр-міністром Юлією Свириденко розпочала роботу у США в рамках щорічних зборів Міжнародного валютного фонду та Світового банку, що тривають з 13 по 18 жовтня.

Горіли танки і піхота: Холодноярці відбили важкий механізований штурм на Костянтинівському напрямку

Горіли танки і піхота: Холодноярці відбили важкий механізований штурм на Костянтинівському напрямку

Бійці підрозділу «Black Raven», спільно з іншими підрозділами 93-ї ОМБр стали на перешкоді черговій спробі окупантів атакувати. Цього разу — разом з важкою технікою.

Горить «сарай» — гори й «буханка»: дронарі полку К-2 знищили цілу колекцію різноманітної техніки

Горить «сарай» — гори й «буханка»: дронарі полку К-2 знищили цілу колекцію різноманітної техніки

Дронарі полку К-2 знищують буханки-грилі, танки-сараї, та різноманітну автотехніку, поповнюючи список уражених цілей.

Кожен крок — під прицілом: як бійці долають «кілл-зону» під Покровськом

Кожен крок — під прицілом: як бійці долають «кілл-зону» під Покровськом

На Покровському напрямку глибина ураження ворожими дронами сягнула понад 20 кілометрів. Через це бійці 155-ї окремої механізованої бригади змушені долати цей шлях до позицій пішки, у повному спорядженні.

Війна майбутнього: наземний дрон 93-ї бригади кулеметним вогнем ліквідовує живу силу ворога

Війна майбутнього: наземний дрон 93-ї бригади кулеметним вогнем ліквідовує живу силу ворога

Рота НРК 93-ї бригади Холодний Яр «Alter Ego» знищує ворога у районі Костянтинівки за допомогою НРК з дистанційно керованим кулеметом.

ВАКАНСІЇ

Старший сапер

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Офіцер медичної служби

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

Оператор протитанкового відділення, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Водій

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

Мінометник

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

--- ---