ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Кожен наш успіх у житті досягаємо завдяки Божій підтримці — військовий капелан

Публікації
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Жовтня 2023, 11:26

Про наші відмінності з населенням країни-агресора говорилось і писалось не раз. Так, ми різні. Різні в усьому. У нас своя національна кухня, музика, співи і танці. У нас відмінний стиль традиційного будівництва, і в нас свої пріоритети життя, націлені на збереження сімейних цінностей. А ще… Ще в нас абсолютна інша ментальність і духовність. У той час, коли московські попи освячують танки, бомби та ракети з епічною назвою «сатана» і благословляють все це на вбивство мирних мешканців, то українські військові капелани окроплють святою водою приміщення і засоби, які повертають до життя і здоров’я як захисникам України, так і мирним мешканцям, які безневинно постраждали внаслідок російської агресії. От, наприклад, днями військовий капелан о. Мирон благословив та окропив свяченою водою щойно відремонтоване приміщення офтальмологічної хірургії одного з військових медичних закладів західного регіону України.  

— Кожну працю, кожен наш успіх у житті досягаємо завдяки Божій підтримці, наголосив військовий капелан. — Так і це благословення оновленої хірургії є подякою Богу за можливість реалізувати добру справу. У спільній молитві зібралися разом, щоб попросити Господа про благословення нового обладнання, а також для лікарів і медичного персоналу. Щоб Всевишній як люблячий Небесний Отець через їхні руки піклувався та зцілював рани наших Захисників і співгромадян.

Нагадаємо, що нещодавно в цьому військовому лікарському закладі була встановлена нова високотехнологічна система для факоемульсифікації та вітректомії. 

— Ця сучасна технологія дає нам можливість успішно проводити операції як на передньому, так і на задньому сегментах ока, — розповів старший ординатор офтальмологічного відділення Володимир Саламащак. — Це дуже актуально саме зараз, адже у нас є досить багато військовослужбовців із бойовою травмою очей, зокрема з уламковими пораненнями. І щоб успішно і менш травматично дістатися до тих уламків і вилучити їх, нам був потрібен саме такий апарат.

За словами військових медиків, вимірювати вартість цього апарата потрібно не у грошовому еквіваленті, а тим, скільки захисників України, які дістали поранення від російських мін та снарядів, не втратили зір назавжди. Адже попри важкі поранення і завдяки золотим рукам військових хірургів вони продовжують жити повноцінним життям, а декотрі навіть повертаються на фронт до своїх побратимів!

Віктор Пантюшний

Фото автора

Читайте нас в Telegram
Представниці ЗСУ здобули срібло на Гран-прі Європи зі стрільби з лука
Представниці ЗСУ здобули срібло на Гран-прі Європи зі стрільби з лука

Жіноча команда України виборола срібні нагороди на Гран-прі Європи зі стрільби з лука.

Сім «Шахедів» за три години: працює екіпаж «Ріко»
Сім «Шахедів» за три години: працює екіпаж «Ріко»

Бійці батареї перехоплювачів 92-ї штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка знову показали чудовий результат у боротьбі з ударними дронами ворога.

«Помри ти сьогодні, а я завтра»: окупант пожертвував товаришем, щоб втекти від дрона
«Помри ти сьогодні, а я завтра»: окупант пожертвував товаришем, щоб втекти від дрона

Пілоти батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка показали, як росіяни намагають врятуватися.

Уражено два військових ешелони, НПЗ та об’єкти ППО ворога — Генштаб ЗСУ
Уражено два військових ешелони, НПЗ та об’єкти ППО ворога — Генштаб ЗСУ

Упродовж 25 квітня та в ніч на 26 квітня підрозділи Сил оборони України завдали низки уражень на території рф та тимчасово окупованих територіях України.

За тиждень штурмів знищили понад взвод противника: історія бійця «Маляра»
За тиждень штурмів знищили понад взвод противника: історія бійця «Маляра»

Заступник командира роти 3-го батальйону Fireflies 66-ї механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго з позивним «Маляр» розповів про запеклий бій.

«Люблю, коли вони бігають, ховаються, помирають»: дрони влаштували полювання на росіян у Покровську
«Люблю, коли вони бігають, ховаються, помирають»: дрони влаштували полювання на росіян у Покровську

Пілоти 425-го штурмового полку «Скеля» показали добірку знищень російських штурмовиків посеред весни.

ВАКАНСІЇ
Механік-водій

від 20000 до 120000 грн

Петропавлівка

Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)

Офіцер штабу, старший лейтенант

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Бухгалтер (621 ОНБ)

від 21000 до 21000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

Реабілітолог-масажист, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Оператор БПЛА (пілот дрона)

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Водій-кранівник ЗСУ, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Умань

Військова частина А2648

--- ---