ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На підконтрольну Україні територію повернули ще трьох дітей

Новини
17 Жовтня 2023, 12:44
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На підконтрольну Україні територію з російської федерації і з тимчасово окупованих територій вдалося повернути трьох дітей.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

«Їхня мати звернулася за допомогою до Української мережі за права дитини. До порятунку також долучилося Мінреінтеграції. Коли росіяни зайшли у Херсон, батьки 10-річного Олександра, 8-річної Дарини та 6-річного Якова вирішили відправити дітей у село до бабусі, сподіваючись на більшу безпеку. Невдовзі обласний центр звільнили, а бабуся з онуками залишилися на тимчасово окупованій території.

Відступаючи з Херсона, росіяни підірвали Антонівський міст, забрати малих стало неможливо. Завдяки зусиллям Української мережі за права дитини та за сприяння Мінреінтеграції діти знову разом із батьками. Слова особливої подяки — Державній міграційній службі», — йдеться у повідомленні.

У Мінреінтеграції нагадали, що на минулому тижні також возз’єдналася ще одна сім’я.

«Після 19 місяців розлуки з ТОТ Херсонської області до батьків повернулися 9-річна Надійка та її 14-річний брат Михайло. Напередодні широкомасштабного вторгнення діти поїхали в гості до бабусі й дідуся. Після окупації села шлях на підконтрольну уряду України територію було відрізано. Реальна можливість повернути дітей з’явилася на початку вересня цього року, коли їхній батько звернувся до Мінреінтеграції, а міністерство, своєю чергою, долучило до процесу Українську мережу за права дитини», — зазначено у повідомленні.


Генштаб ЗСУ: російська армія втратила 1350 військових за добу
Генштаб ЗСУ: російська армія втратила 1350 військових за добу

За минулу добу російська армія втратила 1350 одиниць особового складу, танк та понад 70 артилерійських систем.

Попит на безпілотні системи й інженерне забезпечення: у 48-й інженерній Кам’янець-Подільській бригаді цікавляться новими контрактами
Попит на безпілотні системи й інженерне забезпечення: у 48-й інженерній Кам’янець-Подільській бригаді цікавляться новими контрактами

Пов’язані з безпілотними системами та інженерним забезпеченням спеціальності мають особливий попит серед охочих укласти контракт.

Не дати шляхам стати цвинтарем машин: як працюють вогневі групи 28 бригади Лицарів Зимового Походу
Не дати шляхам стати цвинтарем машин: як працюють вогневі групи 28 бригади Лицарів Зимового Походу

Ще рік тому Дружківка жила більш-менш звичним життям тилового міста. Працювали ринки, магазини та кафе.

З дальністю до 6 тис. км: Туреччина представила свою першу міжконтинентальну балістичну ракету
З дальністю до 6 тис. км: Туреччина представила свою першу міжконтинентальну балістичну ракету

На виставці SAHA EXPO 2026 Туреччина оголосила світові про свій новий крок в оборонній промисловості.

ВАКАНСІЇ
Оператор ПТРК (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Командир зенітного артилерійського відділення

від 23000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Оператор БПЛА в ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Оператор БпАК (військова служба за контрактом)

від 50000 до 120000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

Системний адміністратор

від 50000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Редактор Telegram-каналу

від 20000 до 30000 грн

Київ

Стугна, Підрозділ спеціального призначення