Часи князів та козаків Складання присяги було започатковано ще у ІХ ст. з приходом на українські землі варягів. Рата — саме так називалася присяга князеві. Відповідно, воїнів…
З початку широкомасштабного вторгнення країни-агресора питання укриття населення у фонді захисних споруд цивільного захисту є одним із найпріоритетніших в Україні. Фонд створюється місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.
Про це повідомив під час брифінгу в Military Media Center директор департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Віктор Вітовецький.
З його слів, за результатами щоквартальних перевірок укриття населення здійснюється в 60 560 об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту, а саме — 5 264 сховища, 14 083 протирадіаційних укриття, 41 213 інших споруд фонду. Це дозволяє забезпечити захист приблизно 17,9 млн осіб, що складає близько 46% населення України (станом на 01 січня 2022 року за даними Державної служби статистики України).
— З початку збройної агресії російської федерації покращено стан готовності 3 216 об’єктів фонду, а це за місяць — 84 одиниці. Організовано фінансування заходів з облаштування та будівництва захисних споруд, зокрема швидкоспоруджуваних, на загальну суму 2,4 млрд гривень, — додав він.
Також, за словами Віктора Вітовецького, станом на 15 вересня 2023 року обласні та Київська міська державні адміністрації проінформували про готовність за показниками безпеки 19 713 закладів освіти (70%), а створений фонд захисних споруд цивільного захисту в закладах освіти дозволяє забезпечити укриття 57% учасників освітнього процесу.
Фото автора
Вранці 2 листопада Київ знову зазнав атаки з боку російських військ. Наразі фіксується падіння уламків у двох районах столиці.
Війська рф завдали ракетного удару по місцю дислокації поліції в Харкові, внаслідок чого загинув один поліцейський.
Візуалізація Roketsan Roketsan, провідна турецька оборонна компанія, що спеціалізується на продукуванні ракет, розпочала виробництво та випробування гіперзвукового варіанту свого балістичного набою малої дальності (SRBM) Tayfun.
Однією з найважливіших та найурочистіших подій у житті військовослужбовця стає складання військової присяги. Ця подія не проста формальність, а її текст - це не лише офіційне підтвердження вступу до війська. Присяга - це демонстрація готовності захищати свій народ та свою країну. Під час її складання військовий залишає свій підпис, що робить присягу офіційним документом із юридичною силою. За військовою присягою стоїть історія, моральне зобов'язання військового, що її складає, та життя воїнів, які до останнього подиху лишилися вірними своєму народові.
Про особливості базової загальної військової підготовки в системі підготовки військовослужбовців ЗС України у воєнний час та вирішення проблемних питань АрміяInform розповів головний сержант Збройних Сил України — начальник Управління по роботі з сержантським складом ЗС України головний майстер-сержант Олександр Косинський.
На українській торговій платформі до Хелловіну буцімто з’явились оголошення щодо продажу костюмів працівників ТЦК та СП.
Захищаємо світ
Часи князів та козаків Складання присяги було започатковано ще у ІХ ст. з приходом на українські землі варягів. Рата — саме так називалася присяга князеві. Відповідно, воїнів…