З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
Про це заступник начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-майор Володимир Коваль сказав під час круглого столу «Рух до НАТО. Трансформація системи військової освіти в Україні» у Military Media Center.
— Найголовніше для нас — це повний перехід викладання (у військових навчальних закладах. — Ред.) на англійську мову. Крім того, спільно з Департаментом військової освіти і науки Міністерства оборони проведено заходи щодо переопрацювання дорожньої карти відносно впровадження іноземної мови у Збройних Силах України. Напрацьовано низку проєктів, зараз ми їх практично апробовуємо і повинні визначити нову модель, щоб до 2026 року кожен військовослужбовець Збройних Сил України вільно розмовляв англійською мовою, — зазначив Володимир Коваль.
За його словами, Головнокомандувач та начальник Генерального штабу ЗСУ чітко визначили основні складові, на яких базуватиметься якісна підготовка військового фахівця:
— Перше — це воєнна ідеологія, національно-патріотичне виховання. З цією метою у нас сформована чітка вертикаль підготовки воєнних істориків та аналітиків. І створено в Національному університеті оборони України Інститут військової історії. Далі — лідерство. Сформована нова модель підготовки лідерів у Збройних Силах України. Основою якої має стати інститут професійної військової освіти. І найголовніше — це професійна військова освіта. На сьогодні спільно з Департаментом військової освіти і науки Міністерства оборони розробляються нові освітні програми курсів професійної військової освіти рівнів L-1 A, B, C, L-2 з урахуванням бойового досвіду Збройних Сил України та найкращих практик держав — членів НАТО.
Фото Дмитра Юрченка
Уляна народилася в Краматорську, і її родина була змушена виїхати до Кропивницького. Проте дівчина ще тоді вирішила: обов'язково повернеться додому.
Головний відділ безпілотних авіаційних систем «Фенікс» уразив вартісну техніку противника та зменшив поголів'я окупантів.
Велика Британія надасть 300 млн євро на постачання Україні 16 сучасних літаків у співпраці зі Швецією.
Командиp танка (з pакетно-гарматним озброєнням), військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…