ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У Києві юні пластуни зустрілися з воїнами-десантниками

Новини Регіони
10 Жовтня 2023, 19:42
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Як повідомила АрміяInform громадська діячка Зоя Шкурко, за підтримки волонтерської організації «Петро і Мазепа» в Києві відбулась зустріч юних пластунів та їхніх батьків із військовослужбовцями однієї з бригад Десантно-штурмових військ.

У подарунок від захисника на позивний «Ангел», який втратив обидві ноги під час бойових дій, діти отримали книгу Василя Стуса.

Окрім цього, пластуни змогли відчути себе справжніми волонтерами та самостійно формували посилки для воїнів на передову.

Приємним бонусом наприкінці зустрічі стала екскурсія на Кіностудію імені Олександра Довженка. Діти змогли побачити, як створюються їхні улюблені кінообрази для майбутніх фільмів.

Пластуни із впевненістю сказали, що запам’ятають цей день на все життя, і навіть погана погода не стала на заваді позитивним емоціям.

Кореспондент АрміяInform

120 неіснуючих мобілізованих: посадовців ТЦК підозрюють у махінаціях з реєстром «Оберіг»
120 неіснуючих мобілізованих: посадовців ТЦК підозрюють у махінаціях з реєстром «Оберіг»

Повідомлено про підозру колишньому начальнику районного ТЦК та СП на Буковині, а також Тво начальника й начальнику районного ТЦК та СП на Волині.

НАТО виділить Україні €70 млрд військової допомоги у 2026 році
НАТО виділить Україні €70 млрд військової допомоги у 2026 році

Країни НАТО підтвердили довгострокову підтримку України: у 2026 році вони нададуть €70 млрд на озброєння, військову допомогу та підготовку українських воїнів.

«Ми заходили першими»: боєць ССО «Дацент» розповів, як вижив після важкого поранення на Курщині
«Ми заходили першими»: боєць ССО «Дацент» розповів, як вижив після важкого поранення на Курщині

Бої на Курщині, поранення під обстрілом і сила побратимства: екскомандир розвідгрупи ССО «Дацент» розповів про свій шлях.

ССО ліквідували окупанта, який відмовився здаватися в полон: стрім
ССО ліквідували окупанта, який відмовився здаватися в полон: стрім

Оператори 3-го полку ССО оточили один із населених пунктів. Перед його зачисткою вони облетіли двори дроном і в одному з них виявили окупанта.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Фельдшер, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

RobotaUa Водій-слюсаp, військовий

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Військовослужбовець (Збройні Сили України) у Заліщики

від 20000 до 75000 грн

Суми

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

WorkUa Лікар-травматолог

від 21000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

RobotaUa Командир відділення військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро

25 Окрема повітрянодесантна бригада

ПУБЛІКАЦІЇ