— Чим нині займається ваша компанія? — Ми виробляємо наземні роботизовані комплекси (НРК) — як логістичні платформи, так і камікадзе, мінерів. Також у нас є підрозділ, який…
Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив під час Години запитань до Уряду у Верховній Раді.
Держава працює над посиленням власних оборонних спроможностей та змінила підходи до розвитку військово-промислового комплексу.
«Україна цінує і дякує усім партнерам за збройну підтримку. Особливо вагомий внесок Сполучених Штатів та Євросоюзу — майже на 44 млрд доларів та 25 млрд євро відповідно. Водночас Україна працює над посиленням власних оборонних спроможностей», — підкреслив Глава Уряду.
За словами Дениса Шмигаля, були радикально змінені підходи до розвитку українського ВПК, а на базі «Укроборонпрому» створено нову компанію за сучасними стандартами корпоративного управління.
«Зробили ставку на нові конструкторські розробки, на технологічність, на трансферт технологій. Особливий акцент на дронах, які визначають характер сучасної війни», — зазначив Денис Шмигаль.
Зокрема, за його словами, створено fast track для швидкого ввезення в Україну безпілотників та комплектацій. Також Уряд розширив перелік товарів військового призначення та подвійного використання, які можуть імпортуватися без дозволу Державної служби експортного контролю. Крім того, спрощені процедури для оборонних закупівель українських безпілотників.
«Шлях дрону від розробки до його закупівлі тепер максимально короткий. За рік виробництво дронів виросло в 100 разів. Розробкою безпілотників почали займатися понад 200 українських компаній», — повідомив Прем’єр-міністр.
Глава Уряду також наголосив, що у 2024 році український ВПК матиме ще більше ресурсів. Так, планується, що видатки на оборонні виробництва зростуть у 7 разів — до 55,8 млрд грн, а на поповнення і розширення армії дронів передбачено понад 48 млрд грн.
«Ворог уже відчуває силу та міць нашої зброї, відчуватиме ще більше», — підкреслив Прем’єр-міністр.
@armyinformcomua
На Лиманському напрямку, де тримає позиції бригада «Рубіж», ворог продовжує пробувати тиснути, ситуація дуже напружена. Незважаючи на цей тиск, росіяни мають відчутні втрати.
З початку кампанії «Контракт 18-24» рекрутинговий центр 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу отримав значну кількість заявок від молодих людей, які бажають долучитися до лав бригади.
У сучасній війні виграє не лише той, хто сильний, а й той, хто непомітний. 56 окрема мотопіхотна Маріупольська бригада продовжує впроваджувати інновації, які дають перевагу нашим воїнам над ворогом. Серед таких — антитепловізійні костюми, здатні робити бійців фактично невидимими для ворожих тепловізорів і дронів.
Вночі російська армія знову атакувала Дніпропетровську область безпілотниками. Сили ППО збили 8 ворожих БПЛА, але атака не минулася без наслідків.
Ярослав — один із перших добровольців, які підписали контракт за програмою «18-24» з 95 окремою десантно-штурмовою Поліською бригадою ЗСУ.
Якщо шукаєте приклад людини, яка дихає стійкістю і випромінює спокій у найбурхливіші моменти, просто подивіться на Ярослава. З 18 років у строю, сьогодні — командир батальйону 95 окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України.
від 25000 до 65000 грн
Павлоград
Військова частина А4759
від 23500 до 53500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
— Чим нині займається ваша компанія? — Ми виробляємо наземні роботизовані комплекси (НРК) — як логістичні платформи, так і камікадзе, мінерів. Також у нас є підрозділ, який…