ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Парламент ухвалив зміни до бюджету: на оборону спрямують ще 303 млрд грн — Рустем Умєров

Новини
6 Жовтня 2023, 16:10
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Верховна Рада підтримала в другому читанні та в цілому зміни в закон про збільшення видатків держбюджету 2023 року. Відповідно, буде збільшено видатки на сектор безпеки та оборони на 303 млрд гривень.

Про це повідомив Міністр оборони України Рустем Умєров

Він додав, що грошове забезпечення та інші додаткові виплати військовослужбовцям до кінця року будуть виплачені вчасно та в повному обсязі.

«Дякую колегам-депутатам за підтримку. Окрема подяка Роксолані Підласій за витримку під час проходження правок в законопроект», — йдеться у його дописі.

За інформацією Урядового порталу, на виплату грошового забезпечення військовослужбовців спрямують 224,5 млрд грн. Для закупівлі спецтехніки, військового обладнання та забезпечення харчування військових, оплату комунальних послуг та інших необхідних витрат — 78,1 млрд грн.

Для Міноборони видатки збільшуються на 211 млрд, для системи МВС – на 79,2 млрд, для Служби безпеки – на 4,2 млрд, для Головного управління розвідки Міноборони – на 2,5 млрд, для Служби зовнішньої розвідки – на 0,5 млрд, для Управління державної охорони – на 0,2 млрд та Мінстратегпрому – на 4,4 млрд гривень для виконання програм розвитку ОПК, Адміністрація Держспецзв’язку – 0,6 млрд грн.

Також передбачено фінансування інших пріоритетних напрямів:

  • це матеріально-технічне оснащення новостворених підрозділів Національної гвардії, Держприкордонслужби, Національної поліції;
  • забезпечення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам (передбачено 16,5 млрд);
  • на потреби освітньої галузі, зокрема для придбання підручників (552,8 млн гривень).

«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Токаp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

Снайпер (2 категорії), Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор взводу радіоелектронної боротьби

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

Командиp бойової машини, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Водій-електрик

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)