І хоча ця премія персональна, Марія вважає, що в її особі нагороду отримала вся команда правозахисників «Альменди» — організації, що вже понад десять років на всіх рівнях захищає…
Заступник Міністра енергетики України Ярослав Демченков обговорив з делегацією депутатів Бундестагу Федеративної Республіки Німеччина напрямки реалізації німецько-українського енергетичного партнерства, інформує Урядовий портал.
Під час зустрічі заступник Міністра подякував німецькій стороні за надане українському енергетичному сектору обладнання, яке допомагає проводити відновлювальні та ремонтні роботи після російських атак, а також готуватися до проходження наступного опалювального сезону. В Україну з Німеччини надійшло 86 вантажів гуманітарної допомоги загальною вагою 1173 тонни, зокрема 284 силових трансформатори.
Окремо Ярослав Демченков відзначив, що Німеччина зробила потужний внесок до Фонду енергетичної підтримки України, за кошти якого здійснюються закупівлі устаткування для потреб українських енергетичних компаній.
Сторони відзначили важливість досягнутих у квітні 2023 року домовленостей між Міністром енергетики України Германом Галущенком та Віце-канцлером ФРН, Федеральним міністром економіки й захисту клімату Німеччини Робертом Габеком щодо розширення напрямків німецько-українського енергетичного партнерства з акцентом на «зелене» відновлення та відбудову енергетики України.
У межах досягнутих домовленостей сторони зобов’язалися розширити Партнерство у таких напрямках, як відновлення енергетичної інфраструктури, сприяння підвищенню стабільної стійкості енергетичного сектору та розширеному використанню відновлюваних джерел енергії, зокрема вітру, сонця, біомаси, гідроенергії та «зеленого» водню.
На зустрічі також обговорювалися питання інтеграції українського та європейського енергетичних ринків, зокрема завершення синхронізації української енергетичної системи з європейською ENTSO-E.
Німецька сторона висловила зацікавленість у підтримці комунікації з ENTSO-E щодо перспектив збільшення обсягів комерційного обміну електроенергією між Україною та європейськими країнами.
Представники Бундестагу також висловили зацікавленість в участі у роботі Третього Німецько-українського енергетичного дня, який відбудеться у Берліні 25 жовтня. Під час заходу планується обговорення питань розвитку державно-приватного партнерства обох країн у різних галузях енергетики.
@armyinformcomua
Велика Британія та Європейський Союз ведуть переговори про прискорення постачання озброєння в Україну напередодні можливого повного припинення вогню.
Бачити краще та далі — одна з ключових вимог до розвідників у сучасній війні. Це дозволяє зберегти життя військовослужбовців та їхню техніку. Саме тому безпілотні авіаційні комплекси (БпАК) стали невід’ємною частиною розвідки. На фронті активно застосовуються вітчизняні розробки, які мають технічні характеристики, що перевершують світові аналоги.
Президент Володимир Зеленський прокоментував інформацію щодо можливого проведення українськими військовими операції на території Бєлгородської області рф та ситуацію в Курській області.
Бійці 47 окремої механізованої бригади «Маґура» продемонстрували ефективність американського протитанкового ракетного комплексу «Джавелін», знищивши ворожу БМП вартістю близько 1 мільйона доларів.
Контррозвідка Служби безпеки зірвала спробу російських спецслужб здійснити теракт проти українських правоохоронців на Дніпровщині.
На Лиманському напрямку, де тримає позиції бригада «Рубіж», ворог продовжує пробувати тиснути, ситуація дуже напружена. Незважаючи на цей тиск, росіяни мають відчутні втрати.
від 20100 до 50000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
І хоча ця премія персональна, Марія вважає, що в її особі нагороду отримала вся команда правозахисників «Альменди» — організації, що вже понад десять років на всіх рівнях захищає…