Захиcники українського неба досягли значних здобутків у відбитті атак загарбників. Утім, і ворожі військові інженери створюють все нові зразки ракетно-дронового озброєння. Незважаючи…
Деякі підприємства української «оборонки» оголошували про власні перспективні розробки зенітних ракетних систем ще до широкомасштабного вторгнення. Про це в етері телемарафону «Єдині новини» наголосив речник Командування Повітряних Сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат. За його словами, створення такої зенітної ракетної системи запропонувало КБ «Південне» та КБ «ЛУЧ».
— Останнє наголосило, що зможе створити таку систему на базі ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун». Зараз не можемо казати про що саме йде мова, деталі не розголошуються. Але, можливо, саме ці розробки стануть основою спільного виробництва, — зазначив офіцер.
Також він припустив, що не виключає варіант, що наявне в Силах оборони озброєння радянських зразків будуть пристосовувати до іноземних ракет, які надають нам країни-партнери.
— Таким чином, поетапно, буде замінюватись стрий парк техніки зенітних ракетних систем, що є у складі Повітряних Сил України, а новітні спільні розробки, у майбутньому, можливо матимуть перспективу на світовому ринку озброєння, — заявив речник Командування Повітряних Сил ЗСУ.
Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони України.
В ніч на 13-червня було уражено найбільший у Східній Європі завод-гігант з виробництва титану у кримському місті Армянськ.
Спецпризначенці Департаменту активних дій ГУР МОУ на Запорізькому фронті продовжують полювання на російських окупантів.
Захиcники українського неба досягли значних здобутків у відбитті атак загарбників. Утім, і ворожі військові інженери створюють все нові зразки ракетно-дронового озброєння. Незважаючи…