Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…
Військово-морські сили Збройних сил України спільно з Головним управлінням розвідки Міністерства оборони провели успішну спецоперацію з евакуації двох бійців Десантно-штурмових військ ЗСУ із тимчасово захоплених ворогом територій.
Про це повідомили Військово-Морські Сили Збройних Сил України.
Так, декілька тижнів тому управління розвідки ВМС із оперативних джерел отримало інформацію, що двоє десантників від початку повномасштабного вторгнення перебувають на тимчасово захопленій території, де брали участь у боях із російськими загарбниками, дістали важкі поранення та не змогли самостійно вийти на підконтрольну Україні територію.
Увесь цей час бійці перебували в нелегальному становищі й успішно переховувалися завдяки місцевим жителям.
Було прийняте рішення провести спеціальну операцію з порятунку й евакуації військовослужбовців, підготовку та проведення якої доручили спецпідрозділу ВМС «Ангели».
У стислі терміни був підготований план евакуації, до реалізації якого також залучене командування Десантно-штурмових військ ЗСУ. Підрозділи ДШВ забезпечували вогневе прикриття під час виходу групи.
Завдяки спільним зусиллям днями двох військовослужбовців, які понад півтора роки перебували на захопленій території, вдалося вивести на підконтрольну Україні територію.
У ніч на 15 червня ворог завдав масованого комбінованого удару по Україні із застосуванням ударних БПЛА, ракет повітряного, наземного базування різних типів.
Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…