«Цей запропонований продаж покращить здатність України протистояти поточним і майбутнім загрозам шляхом додаткового її оснащення для виконання місій із самооборони та регіональної безпеки за допомогою…
МОН України спільно з Міноборони України в межах Угоди про партнерство та співробітництво між Міністерством оборони України, Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України та Міністерством освіти і науки України (у сфері наукової, науково-технічної, освітньої та інноваційної діяльності, державної військово-технічної і військово-промислової політики та оборонно-промислового комплексу для забезпечення виконання завдань державної політики у сфері оборони) опрацьовано перелік пріоритетної тематики під час організації та проведення конкурсного відбору перспективних проєктів фундаментальних і прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок, які спрямовані на задоволення нагальних потреб оборони держави.
Про це повідомляє Департамент військової освіти і науки Міністерства оборони України.
Зазначений перелік затверджено наказом МОН України від 07.09.2023
№ 1104 https://cutt.ly/JwbuMIX3
Тематика включає коло питань, які є актуальними та затребуваними на сьогодні, а також мають довготривалу перспективу подальшої реалізації. Зокрема, тематичний перелік містить потребу Міноборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, інших відомств у наукових дослідженнях, котрі розв’язують реальні проблеми оборони, безпеки, економіки та суспільства України.
Відповідно до наказів МОН України від 07.09.2023 № 1104 та від 11.09.2023
№ 1113 https://cutt.ly/5wbu2kdZ конкурсний відбір проєктів досліджень і розробок здійснюватиметься серед закладів вищої освіти та наукових установ, що належать до сфери управління МОН України.
За результатами конкурсного відбору наукових, науково-технічних проєктів, які плануються реалізувати за рахунок коштів державного бюджету, виконання робіт розпочнеться у 2024 році за бюджетною програмою «Наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ» (КПКВК 2201040).
Конкурс проводиться у новому модулі Національної електронної науково-інформаційної системи https://nauka.gov.ua, яка зокрема дає можливість чіткої ідентифікації проєктів / учених / експертів та захисту даних через ЄЦП, BankID або Дія.Підпис.
Конкурс триватиме у два етапи:
перший — у ЗВО/НУ з 12 вересня до 12 жовтня 2023 року;
другий — у МОН України з 12 жовтня до 12 грудня 2023 року.
Результати конкурсного відбору проєктів досліджень і розробок оприлюднять до 15 грудня 2023 року.
@armyinformcomua
Боєць 505 батальйону морської піхоти Костянтин має позивний «Американець», бо у 2014 році повернувся зі США за кілька місяців до початку збройної агресії рф проти України й став на захист рідної землі. Хлопцю тоді було 19 років.
Рустем Умєров провів зустріч з делегацією США на чолі з послом з особливих доручень Державного департаменту Натаніелєм Фіком.
Усього наші спортсмени здобули 9 медалей на Чемпіонат світу з плавання серед військовослужбовців під егідою Міжнародної ради військового спорту (СІЗМ).
У погану погоду кількість російських атак зменшується у 2-3 разу, в хорошу — знову збільшується.
Бійці 36 бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського відбили чергову спробу росіян прорвати нашу оборону.
Війська північної кореї, які були надіслані на допомогу армії рф, зазнали перших втрат на курщині та з переляку «надвохсотили» кадирівців.
«Цей запропонований продаж покращить здатність України протистояти поточним і майбутнім загрозам шляхом додаткового її оснащення для виконання місій із самооборони та регіональної безпеки за допомогою…