ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

США і Данія проведуть навчання в Балтійському морі

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Вересня 2023, 4:33

Військово-морські сили США в Європі та збройні сили Данії проведуть спільні навчання в Балтійському морі з використанням сучасної ракетної установки SM-6.

Про це повідомляє сайт 6-го флоту США.

«Демонструючи постійну прихильність трансатлантичній безпеці та сумісності оборони, Військово-морські сили США в Європі спільно з Силами оборони Данії проведуть передові навчання із захисту конвоїв із використанням сучасної модульної ракетної пускової установки SM-6», — ідеться в заяві.

Навчання розпочнуться 18 вересня в Борнхольмі (Данія), а їхньою метою буде поліпшення навичок захисту конвоїв.

Зазначається, що, проводячи ці операції з території Данії, США підтверджують стратегічну важливість цієї країни як ключового союзника в забезпеченні регіональної стабільності.

«Ці навчання ще більше зміцнюють міцне оборонне партнерство між США і Данією, наголошуючи на нашій спільній прихильності цілям взаємної безпеки і спільним зусиллям у сфері оборони», — йдеться в тексті.

Ракетна система SM-6 може перехоплювати повітряні загрози, включно з балістичними ракетами на фінальній фазі польоту. Крім цього, вона здатна до високоточного ураження стаціонарних і рухомих морських і наземних цілей.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить