ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Протягом тижня було звільнено два населені пункти — Андріївку та Кліщіївку» — Ганна Маляр

Актуальна тема Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Вересня 2023, 9:49

Про успішні дії Сил оборони України протягом останніх сімох днів в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповіла заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

— Усі ті населені пункти, що ми звільняємо, ворог намагається повернути. Зазвичай вже після звільнення доводиться захищати рубежі, що нами зайняті. Схід — основний напрямок наступу ворога. Там ми переважно знаходимося в обороні. Якщо казати про Куп’янський та Лиманський напрямки, то протягом минулого тижня ми спостерігали зниження ворожої активності. Але подекуди були атаки з боку ворога, як, наприклад, біля Новоселівського Луганської області. Імовірно окупанти перегруповуються, але наші Сили оборони готові до будь-яких дій, — зазначила вона.

За словами Ганни Маляр, під Мар’їнкою та Авдіївкою ми успішно протистоїмо натиску ворога.

Також вагомих результатів було досягнуто на Бахмутському напрямку.

— Там протягом тижня було звільнено два населених пункти: Андріївку та Кліщіївку. За весь період звільнення і тільки під Бахмутом ми налічуємо вже 51 квадратний кілометр звільненої української землі, — констатувала заступник Міністра оборони.

Вона додала, що на півдні ворог знаходиться в обороні.

— Наші Збройні Сили успішно нищать оборонний потенціал окупантів. На Мелітопольському напрямку нам вдається просувати вперед. Як ви пам’ятаєте, що там нам вдалося звільнити Роботине. Протягом минулого тижня південніше та північніше від цього селища ми звільнили ще 5,2 кв. км, — розповіла Ганна Маляр.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Під дощем і прицілом: як «Батя» прикривав саперів під час підриву будинку з окупантами

Під дощем і прицілом: як «Батя» прикривав саперів під час підриву будинку з окупантами

52-річний старший солдат Анатолій «Батя», ветеран АТО та батько чотирьох дітей, розповів про свій бойовий шлях, зокрема про ризиковану спецоперацію в Торецьку, де він з кулемета прикривав саперів під час підриву будинку з окупантами, за що згодом отримав орден «За мужність».

Бійці «Гарту» захопили на Харківщині російських «Равшана і Джамшута»

Бійці «Гарту» захопили на Харківщині російських «Равшана і Джамшута»

На Харківщині до рук бійців бригади «Гарт» потрапили російські «Равшан і Джамшут».

За вересень БпАК уразили 66,5 тис. цілей, це 10,8% більше ніж у серпні: Головком

За вересень БпАК уразили 66,5 тис. цілей, це 10,8% більше ніж у серпні: Головком

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський провів чергову нараду з питань розвитку безпілотних систем у Збройних Силах України.

«Є квест „знайди заправку“» — у ВМС розповіли, чи вплинуть дронові атаки в Криму на забезпечення окупантів

«Є квест „знайди заправку“» — у ВМС розповіли, чи вплинуть дронові атаки в Криму на забезпечення окупантів

Продовжує палати нафтопереробний завод в Феодосії, уражений напередодні дронами Сил оборони. На півострові, який і до того відчував серйозну нестачу пального, додалося проблем.

На Миколаївщині викрито інспектора СІЗО, який закликав росіян обстріляти ізолятор, де сам працював

На Миколаївщині викрито інспектора СІЗО, який закликав росіян обстріляти ізолятор, де сам працював

ДБР спільно з СБУ викрили інспектора «Миколаївського СІЗО». який виправдовував агресію ворога та закликав завдати удару по його місцю роботи, щоб звільнити зрадників та колаборантів, котрих там утримують.

Дали сім років за наркотики, сидіти не хотів, от і став окупантом: 63 бригада взяла в полон індуса

Дали сім років за наркотики, сидіти не хотів, от і став окупантом: 63 бригада взяла в полон індуса

Бійці 63-ї механізованої бригади взяли у полон громадянина Індії, котрий між тюрмою в рф та контрактом з армією окупанта вибрав друге.

ВАКАНСІЇ

Дешифрувальник розвідувальних матеріалів БПЛА

від 50000 до 120000 грн

Миколаїв

79-та окрема десантно-штурмова Таврійська бригада

Технік комплексів АСУ, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Старший бойовий медик

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Бойовий медик

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Водій-слюсаp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

--- ---