ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Українські військові відбивають всі атаки ворога і завдають йому значних втрат — Олександр Штупун

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Вересня 2023, 11:08

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олександр Штупун.

— Окупанти підтягують свої резерви, проте наші військові продовжують нищити ворога. Маємо певні успіхи, але поки ми про них не говоримо, можемо зазначити лише, що українські військові тиснуть ворога і завдають йому значних втрат. Загалом на Таврійському напрямку за минулу добу окупанти втратили 204 особи, 4 — здалися в полон. Продовжується контрбатарейна боротьба, у результаті якої знищено 6 гармат, ще 5 пошкоджено, — розповів Олександр Штупун.

Він також зазначив, що ворог не полишає спроб взяти Мар’їнку. Щодня там відбувається від 10 до 15 бойових зіткнень.

— В основному окупанти атакують піхотою: мотострілецькими та зведеними підрозділами «Шторм» та «Шторм-Z», техніку вони максимально бережуть. Однак наші захисники вдало відбивають усі атаки ворога і завдають йому значних втрат. Крім того, щоденно ми знищуємо по 2–3 склади з боєприпасами ворога різних рівнів та намагаємося максимально нищити
логістику, — повідомив Олександр Штупун.

За його словами, найскладнішим завданням для українських оборонців на Таврійському напрямку залишається прорив потужної оборони ворога без переваги в авіації.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Горіло все»: Signum накрив місце дислокації пілотів рф із технікою та запасами FPV

«Горіло все»: Signum накрив місце дислокації пілотів рф із технікою та запасами FPV

FPV-дрони батальйону Signum знищили групу окупантів та техніку на Лиманському напрямку. Бійці опублікували відео «лісового рейду» — з мотоциклами, хованками за деревами й пілотами ворога серед уламків власних дронів.

«Тонна відповідальності»: 24-річний офіцер «Ібіс» про командування батальйоном на Донеччині

«Тонна відповідальності»: 24-річний офіцер «Ібіс» про командування батальйоном на Донеччині

Наймолодшим комбатом 101-ї окремої бригади охорони Генштабу став 24-річний майор Владислав (позивний «Ібіс»). Йому довірили керувати батальйоном не в тилу, а на одному з найгарячіших напрямків — у районі Яблунівки на Донеччині.

«Якщо грати на всіх інструментах, не навчимося ні на чому» — про особливості БЗВП в Силах безпілотних систем

«Якщо грати на всіх інструментах, не навчимося ні на чому» — про особливості БЗВП в Силах безпілотних систем

Під час проходження БЗВП у Силах безпілотних систем роблять акцент саме на роботі з різноманітними дронами. Найголовніше — навчитися пілотувати «мавік» і базову «сімку» FPV.

П’ять обстрілів Донеччини за добу: є загиблий і поранений

П’ять обстрілів Донеччини за добу: є загиблий і поранений

За добу російські війська п’ять разів обстріляли населені пункти Донеччини. Внаслідок атак одна людина загинула в Осиковому та одна людина поранена у Костянтинівці.

Армійські спортсмени вибороли золото та срібло чемпіонату світу зі стрільби кульової

Армійські спортсмени вибороли золото та срібло чемпіонату світу зі стрільби кульової

Сьогодні, у заключний день чемпіонату світу зі стрільби кульової, який відбувається в Каїрі (Єгипет), армійські спортсмени здобули золоту та срібну нагороди.

Флешмоб на Центральному залізничному вокзалі: прозвучали гімни Чехії, Словаччини, України та ЄС

Флешмоб на Центральному залізничному вокзалі: прозвучали гімни Чехії, Словаччини, України та ЄС

День боротьби за свободу та демократію щороку 17 листопада відзначають в Чехії та Словаччині.

ВАКАНСІЇ

Стрілець-електрик

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Командир танка, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Навідник-оператор, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Майстер по ремонту БТ (бойової техніки) / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 70000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Гранатометник у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

--- ---