ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Прийде час, коли ми будемо святкувати в мирі й безпеці дні наших міст — Володимир Зеленський

Новини
17 Вересня 2023, 16:17
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що цими днями різні наші міста мали б відсвяткувати свій день.

Про це йдеться у його телеграм-сторінці.

«Звичайно, зараз не до свят. Але прийде час, коли ми всі, всі українці, будемо святкувати в мирі й справжній безпеці дні наших міст. Це буде час без окупантів на українській землі. І я дякую всім, хто жодного дня не втрачає, наближаючи мир і безпеку для всієї нашої землі, для кожного міста й громади!» — наголосив глава держави.

Президент згадав такі міста, як Світлодарськ, Генічеськ, Сорокине, Суходільськ, Антрацит, Рубіжне, Ясинувата, Каховка, Бердянськ та Пологи.

«Про всі наші міста памʼятаємо. Всі – українські. Так є і так буде», — написав Володимир Зеленський.

Також глава держави згадав Херсон, Черкаси, Кропивницький, Старокостянтинів, Тячів, П’ятихатки, Сіверськ, Чоп, Гуляйполе, Бориспіль, Камʼянське, Боярка, Бровари, Обухів, Переяслав, Тараща, Фастів, Перевальськ, Первомайськ Луганської області, Щастя, Баштанка, Ромни, Лозова, Первомайський, Валки, Каховка, Нетішин, Городище, Новгород-Сіверський, Носівка, Тульчин, Малин, Коростишів, Броди, Сколе, Марганець, Березань, Буча, Первомайськ Миколаївської області, Заводське, Дунаївці, Семенівка, Камінь-Каширський, Бурштин, Городок Хмельницької області, Городок Львівської області…

«Усі однаково потребують української перемоги!» — підкреслив Президент.


Внаслідок російського удару по Донеччині загинули двоє людей, ще троє — поранені
Внаслідок російського удару по Донеччині загинули двоє людей, ще троє — поранені

Окупанти атакували приватний сектор селища Ясна Поляна.

У День Української Державності Президент відзначив військовослужбовців державними нагородами
У День Української Державності Президент відзначив військовослужбовців державними нагородами

У День Української Державності та День хрещення Київської Русі – України Володимир Зеленський вручив воїнам заслужені нагороди.

Три ділки «вирішували питання» з ТЦК: до суду скерували обвинувальний акт щодо двох медиків і підприємця
Три ділки «вирішували питання» з ТЦК: до суду скерували обвинувальний акт щодо двох медиків і підприємця

Прокурори Донецької облпрокуратури скерували до суду обвинувальний акт за фактом організації незаконного оформлення медичних документів.

«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі
«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі

На Одещині судитимуть учасників злочинної групи з числа командування військової частини, які оформлювали на службу осіб, які по факту не виколували обов'язки.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Стрілець

від 51000 до 121000 грн

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

RobotaUa Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

RobotaUa Водій-кранівник ЗСУ, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Умань

Військова частина А2648

Olx Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Водій-електрик

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр