ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Маємо успіхи на Бахмутському напрямку — Ілля Євлаш

Актуальні новини Новини
17 Вересня 2023, 14:18
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

— Ворог огризається, проте наші мужні захисники продовжують рухатися далі та вибивати його з раніше зайнятих позицій. Загалом за минулу добу противник продовжував завдавати артилерійських обстрілів вздовж всієї лінії зіткнення. Зокрема, на Бахмутському напрямку він 590 разів застосовував артилерійські системи різних калібрів. Відбулося 16 бойових зіткнень, тричі противник застосовував авіацію. У той же час було ліквідовано 280 окупантів, ще 2 взяті в полон. У результаті спільних зусиль контрбатарейних підрозділів та підрозділів безпілотних літальних апаратів вдалося знищити 2 гармати Д-20, одну Д-30, 6 авто, якими ворог здійснювався підвіз окупантів та боєприпасів до лінії зіткнення та БПЛА ZALA. Окрім цього, було знищено 1 контрольно-спостережний пункт роти та ще 2 спостережні пункти для ЗРК «Бук», — заявив в ефірі телемарафону «Єдині новини» керівник пресслужби Східного угруповання військ капітан Ілля Євлаш.

Також він пояснив причину зменшення активності ворога на Куп’янському напрямку — там наразі відбувається перегрупування військ противника у зв’язку з його невдачами, зокрема і поблизу Новоєгорівки.

Кореспондент АрміяInform

Буде сидіти: Верховний Суд залишив без змін вирок агенту, який «зливав» дані про ДніпроГЕС
Буде сидіти: Верховний Суд залишив без змін вирок агенту, який «зливав» дані про ДніпроГЕС

Прокурори у Верховному Суді відстояли законність вироку 58-річному жителю Запоріжжя, засудженому за державну зраду.

Ворог вдарив по складу ЮНІСЕФ: росіяни знищили гуманітарну допомогу для українських дітей на суму в мільйони доларів
Ворог вдарив по складу ЮНІСЕФ: росіяни знищили гуманітарну допомогу для українських дітей на суму в мільйони доларів

Під ворожим ударом опинився склад ЮНІСЕФ, де зберігалася гуманітарна допомога для українських дітей і сімей, які постраждали від війни.

«У небі всі чужі»: історія водія квадроцикла Дьоми, який під дронами рятує бійців на Покровському напрямку
«У небі всі чужі»: історія водія квадроцикла Дьоми, який під дронами рятує бійців на Покровському напрямку

Водій квадроцикла 155-ї бригади Дьома щодня проривається під російськими FPV-дронами, щоб доправити боєкомплект, вивезти поранених і повернутися живим.

Окупанти обстріляли Донеччину: Дві людини загинули, семеро поранені
Окупанти обстріляли Донеччину: Дві людини загинули, семеро поранені

Армія росії завдала ударів по приватних житлових будинках, також окупанти поцілили в цивільну автівку.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Кухар, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А7408

WorkUa Радіотелефоніст мінометної батареї, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

WorkUa Водій-механік, військовослужбовець

від 25000 до 120000 грн

Косів

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Молодший інспектор прикордонної служби

від 21000 до 21000 грн

Полтава

Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України

RobotaUa Стрілець-оператор

від 20000 до 120000 грн

Кути

Військова частина А7126

RobotaUa Оператор БпЛА (ЗСУ) вся Україна, На контракт

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

ПУБЛІКАЦІЇ