У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…
Сьогодні, 8 вересня, російські окупаційні війська завдали ракетного удару по Кривому Рогу. Зруйнована адміністративна будівля.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
«Приліт у Кривому Розі. Ракета поцілила в адмінбудівлю. Попередньо, 1 загиблий та 9 постраждалих. 3-х дістали з-під завалів. Зайнялися гаражі. Вогонь охопив 200 кв. м», — йдеться у повідомленні.
Станом на 10:00 кількість травмованих унаслідок російського удару по Кривому Рогу зросла до 25 осіб.
Про це повідомляє міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко у телеграм-каналі.
«Зруйнована одна із адмінбудівель поліції. Внаслідок російського удару загинув поліцейський. Ще трьох рятувальники ДСНС дістали з-під завалів. Вони у важкому стані. 6 співробітників отримали травми різного ступеня тяжкості», — написав Ігор Клименко.
Крім того, постраждали ще розміщені поруч житлові будинки. Поліція здійснює поквартирний обхід, щоб перевірити стан мешканців. Тривають рятувальні роботи.
Станом на 11:00 кількість постраждалих збільшилася до 41 особи. Про це поінформував керівник Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.
За попередніми даними ДСНС України, станом на 11:00 загинула 1 особа, ще 44 — постраждали. У пункті психологічної допомоги ДСНС надано допомогу 68 особам.
Станом на 12:30 внаслідок ракетного удару рф по м. Кривий Ріг відомо про 1 загиблого. Травмовано – 52 людини, повідомляє Офіс Генерального прокурора України.
Як повідомляє ДСНС України, у Кривому Розі завершені пошуково-рятувальні роботи. Станом на 13:30 відомо про 55 постраждалих: 1 загиблий та 54 поранені. Серед травмованих — 9 працівників поліції.
На території Запоріжжі упродовж місяця розгорнуть нову інноваційну систему ППО, а паралельно стартує пілотний проєкт «приватної ППО».
Одна з найдовших і наймасштабніших російських атак по Україні навряд чи є випадковою, адже відбулася саме під час візиту президента Сполучених Штатів до Китаю.
Пілоти 63-ї механізованої Лиманської бригади уразили росіянина, який увібрався у антитепловізійний плащ і рушив в атаку.
КАБи стали однією з головних загроз на фронті — саме ними росіяни щодня руйнують прифронтові міста та позиції Сил оборони.
Упродовж дня російські війська безперервно атакують Херсон ударними БПЛА, б’ючи по вулицях, транспорту та мирних жителях просто посеред міста.
Український бойовий досвід у сфері дронів, РЕБ та сучасної війни вже зараз стає одним із ключових елементів переозброєння Європи.
Командир станового гранатомета
від 20000 до 120000 грн
Вся Україна
22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр
Бойовий медик взводу у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…