ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Піротехніки за добу знешкодили 239 вибухонебезпечних предметів

Новини
7 Вересня 2023, 10:36
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

Протягом доби піротехнічні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій 134 рази залучалися до виконання завдань з розмінування.

Про це повідомляє ДСНС України.

Піротехнічні підрозділи виявили, вилучили та знешкодили 239 вибухонебезпечних предметів, обстежено територію площею 123,06 гектара.

Найчастіше піротехнічні підрозділи працювали: в Харківській області 22 503 рази, на Київщині — 8658, Донеччині —7782, Миколаївщині — 5901, Херсонщині — 7419, Чернігівщині — 4917, Сумщині — 2467, Черкащині — 1281.

Довідково: Всього з початку широкомасштабного військового вторгнення російської федерації на території України знешкоджено 427 418 вибухонебезпечних предметів та 2892 кг вибухової речовини, зокрема 3090 авіаційних бомб. Обстежено територію площею понад 93 448 гектарів.

Також підрозділи ДСНС протягом доби здійснили 207 виїздів на ліквідацію наслідків обстрілів окупантами населених пунктів та об’єктів інфраструктури, було ліквідовано 26 пожеж та надано психологічну допомогу 36 особам.


Військових та цивільних моряків нагородили з нагоди Дня Військово-Морських Сил України
Військових та цивільних моряків нагородили з нагоди Дня Військово-Морських Сил України

Командувач ВМС віцеадмірал Олексій Неїжпапа відзначив військових і цивільних моряків, які зробили вагомий внесок в оборону держави та забезпечення безпеки.

«Сталевий кордон» ліквідував 18 російських дронів у небі над Сумщиною
«Сталевий кордон» ліквідував 18 російських дронів у небі над Сумщиною

Бійці бригади «Сталевий кордон» продовжують нищити російські БПЛА, якими окупанти намагаються атакувати українські позиції та прикордонні райони Сумщини.

Вийшов у відкрите поле й став мішенню: пілоти Signum продовжують нищити окупантів
Вийшов у відкрите поле й став мішенню: пілоти Signum продовжують нищити окупантів

Дронарі продовжують ефективно знищувати російських військових у своїй зоні відповідальності на Лиманському напрямку.

У День ВМС у Дніпрі Річкова флотилія продемонструвала бойові можливості
У День ВМС у Дніпрі Річкова флотилія продемонструвала бойові можливості

У День Військово-Морських Сил Збройних Сил України, 5 липня, у Дніпрі відбулось тактичне маневрування катерів Річкової флотилії ВМС ЗСУ.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Водій-хімік

від 17000 до 25000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

RobotaUa Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 об ТрО 123 Обр ТрО

WorkUa Діловод, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

RobotaUa Медик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Senior Project Manager

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Olx Оператор БпЛА квадракоптерного типу

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область