ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Привітання Міністра оборони України з Днем знань та початком нового навчального року

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 1 Вересня 2023, 9:33

Міністр оборони України Олексій Резніков привітав курсантів, студентів, слухачів, ліцеїстів та увесь науково-педагогічний склад закладів освіти системи Міноборони з Днем знань.

«Вітаю Вас з Днем знань та початком нового навчального року, який ми уже вдруге розпочинаємо в умовах широкомасштабної агресії російської федерації.

Загарбник не полишає намірів знищити нас, українців, як націю, прагнучи позбавити найголовнішого — майбутнього. Ворог добре усвідомлює, що основи ідентичності кожної нації закладаються саме через освітній процес.

Війна — це виклик, який з гідністю прийняли усі, хто залучений до підготовки висококваліфікованих і мотивованих військових фахівців. Від педагогічної майстерності, знань і життєвого досвіду науково-педагогічного складу, бажання та консолідованих зусиль молодого покоління військових фахівців, які здобувають нові знання, уміння та навички у військовій сфері, залежить нині готовність сил оборони до відбиття ударів противника, їх здатність перемагати російського агресора.

Безсумнівно, військова освіта і підготовка є нагальною потребою української армії. Створення резерву воїнів-професіоналів з належним багажем знань, свідомих командирів-лідерів і патріотів, які миттєво приймають рішення – наша з вами спільна незмінна мета.

Повномасштабна російська збройна агресія засвідчила, наскільки у професійному сенсі виросло українське військо завдяки зміні мілітарної культури, підходів до організації освітнього процесу за європейськими та євроатлантичними стандартами. Наші Збройні Сили сформувалися як людиноцентрична професійна армія, котра дорожить своїми воїнами, і, щонайважливіше, – постійно вчиться. І саме це є особливо цінною перевагою, яку ми маємо використовувати у своїй професійній діяльності.

Попереду в нас важкий шлях до омріяної Перемоги. Його ми здолаємо разом. Впевнений, нашим освітянам до снаги реалізувати у повній мірі все можливе, щоб військова освіта, отримана у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти, закладах фахової передвищої військової освіти, військових ліцеях була не тільки престижною, але й якісною. Переконаний, що досягнення наших освітян та здобувачів військової освіти посилять нашу військову міць у складний для України час відстоювання власного суверенітету.

Бажаю вдалого початку нового навчального року, нових звершень у професійній царині, міцного здоров’я, упевненості, віри у справедливість та нашу Перемогу!

Джерело: Міністерство оборони України

Читайте нас в Telegram
Ходіть пішки — наші дронарі за день уразили 6 ворожих транспортних засобів окупантів

Ходіть пішки — наші дронарі за день уразили 6 ворожих транспортних засобів окупантів

Підрозділ ударних БПЛА «Гострі картузи» Нацгвардії уразив або знищив 6 одиниць російської неброньованої техніки на Харківщині.

БПЛА «Фурія» будуть модернізувати: що відомо

БПЛА «Фурія» будуть модернізувати: що відомо

Підприємство «Атлон Авіа», яке виробило український безпілотний авіаційний комплекс розвідки та коригування вогню артилерії Фурія, оновить даний безпілотник. 

Горять склади, антенні комплекси і зброя росіян — наші дронарі «запалюють» на Харківщині

Горять склади, антенні комплекси і зброя росіян — наші дронарі «запалюють» на Харківщині

Бійці 3 штурмової бригади поцілили FPV-дроном у будівлю, яка була начинена ворожими боєприпасами. Також уразили декілька антен, серед яких був комплекс «інкубатор».

«Ангєл мой, будь со мной… А-а-а-а! Глаз витєк!» — кадри яскравого життя окупантів в Україні

«Ангєл мой, будь со мной… А-а-а-а! Глаз витєк!» — кадри яскравого життя окупантів в Україні

Під час одного з російських «м’ясних» штурмів загарбник встиг попросити захисту від вищих сил, але не зміг втекти від українського дрона.

10 тис доларів за довідку для «хворого»: викрито схему ухилення від мобілізації

10 тис доларів за довідку для «хворого»: викрито схему ухилення від мобілізації

Правоохоронці повідомили про підозру двом медикам, які сприяли незаконному переправленню військовозобов’язаних через кордон.

На Луганщині наші дронарі зробили так, щоб ворожому мотоциклісту пригоріло

На Луганщині наші дронарі зробили так, щоб ворожому мотоциклісту пригоріло

Окупант швидко мчав на мотоциклі до своїх позицій, коли раптом почув характерний звук FPV-дрона від бійців бригади Національної гвардії України «Рубіж».

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Старший стрілець-оператор, військовослужбовець

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

Стрілець-санітар

від 30000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Олександрія

Старобільський РТЦК та СП

Зв’язківець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Комірник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Бойовий медик

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід (в/ч А4806)