ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Україні вироблятимуть легкі гармати L119: підписано Рамкову угоду

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 31 Серпня 2023, 11:00

За підсумками зустрічі Президента України Володимира Зеленського із генеральним директором Чарльзом Вудберном і представниками транснаціональної компанії BAE Systems зі штаб-квартирою в Лондоні (веде діяльність у галузях виробництва зброї, безпеки та аерокосмічній сфері) щодо відкриття представництва BAE Systems в Україні, Міністр оборони Олексій Резніков та генеральний директор BAE Systems підписали Рамкову угоду про співпрацю щодо ремонту, запасних частин та виробництва нових легких гармат L119.

Також Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін та Чарльз Вудберн скріпили підписами Угоду про співпрацю з локалізації виробництва озброєнь BAE Systems в Україні.

У церемонії підписання взяли участь заступник керівника Офісу Президента України Роман Машовець, заступник Міністра оборони Володимир Гаврилов та заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Сергій Боєв.

Як відзначив Міністр оборони України, Рамкова угода закріплює наміри та окреслює кроки взаємодії у галузі постачання, ремонту та обслуговування артилерійських систем та бронетанкової техніки для забезпечення нагальних потреб Збройних Сил України.

«Велика Британія є одним з найбільших контрибуторів у підтримку України. Відкриття представництва всесвітньо відомої британської компанії вкотре підтвердило факт непохитного українсько-британського партнерства. Співпраця з BAE Systems у кооперації з підприємствами українського національного оборонного комплексу дозволить значно підвищити ефективність та скоротити час на постачання та ремонт озбороєння і техніки зразків НАТО для Сил оборони України», – зазначив Олексій Резніков.

Варто згадати, що BAE Systems є одним з найбільших світових підприємств з розробки та виробництва артилерійських систем та бронетехніки різних типів, які вже високо зарекомендували себе в бойових діях під час відбиття широкомасштабного вторгення росії на територію України.

Фото з офіційного інтернет-представництва Президента України та Міністерства оборони України.

Джерело: Міністерство оборони України

Читайте нас в Telegram
Інфільтрувались навічно: поблизу Покровська дронарі полюють за малими групами окупантів

Дронарі 147-ї бригади зі складу 7 корпусу швидкого реагування ДШВ успішно полюють за групками окупантів у районі Покровська та Гришиного.

Українські захисники зупинили 21 атаку ворога на Покровському напрямку
Українські захисники зупинили 21 атаку ворога на Покровському напрямку

Від початку доби кількість атак агресора становить 54, Сили оборони виснажують противника вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.

Приїхали і згоріли: на Лиманському напрямку прикордонники зупинили механізований штурм окупантів
Приїхали і згоріли: на Лиманському напрямку прикордонники зупинили механізований штурм окупантів

На Лиманському напрямку прикордонний підрозділ «Фенікс» зірвав чергову спробу ворожого штурму з використанням бронетехніки.

Стають рачки, щоб вижити: пілоти помітили нову тактику російських штурмовиків
Стають рачки, щоб вижити: пілоти помітили нову тактику російських штурмовиків

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» показали підбірку знищення ворожих піхотинців, які ставали рачки, щоб сховатися від дронів.

Ближній бій та полонені: десантники 77 бригади провели успішний штурм з поповненням обмінного фонду
Ближній бій та полонені: десантники 77 бригади провели успішний штурм з поповненням обмінного фонду

Десантники 2 аеромобільного батальйону 77 ОАЕМБр провели штурмові дії на одній із ділянок фронту та зайшли безпосередньо на позицію противника.

Мінус «Молнії» — «Сталевий кордон» уразив польовий склад ворожих БПЛА
Мінус «Молнії» — «Сталевий кордон» уразив польовий склад ворожих БПЛА

Дронарі 15-го мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон» виявили та уразили склад воорожих дронів на Північно-Слобожанському напрямку.

ВАКАНСІЇ
Стрілець-санітар 155 батальйону територіальної оборони

від 21000 до 54000 грн

Степанівське, Сумська область

Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини

від 25000 до 25000 грн

Сарата

18 окремий батальйон 35 ОБрМП

Водій-слюсаp, військовий

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор БПЛА (ЗСУ, МП ВМСУ) у Жовкву

від 51000 до 121000 грн

Жовква

Львівський РТЦК та СП (Жовква)

Командир зенітного артилерійського відділення

від 23000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

--- ---