До складу злочинної організації входили керівники громадських організацій, фізичні особи-підприємці та інші особи, а координувала діяльність групи посадовиця — заступниця керівника Волинської обласної військової…
Окупанти продовжують тероризувати мирне населення Херсона, здійснюючи постійні обстріли з артилерії по житлових кварталах, об’єктах цивільної інфраструктури. Про це кореспондентові АрміяInform розповіли тероборонці, які захищають місто.
— Ситуація контрольована, хоча ворог щодня і випускає десятки снарядів по місту та області. Як завжди, в особливому ворожому прицілі об’єкти критичної інфраструктури. Наприклад, звичайний дитячий садок, який русня після звільнення міста вже п’ятий раз обстрілює. Цього разу вони скинули авіабомбу. На щастя останній раз прильот був уночі, тому персонал закладу не постраждав, — розповів військовослужбовець Сергій. — Обстріли ведуть з артилерії, мінометів, підключають і танки.
За словами захисників, тактика ворога проста — через свої обстріли вони хочуть деморалізувати мирне населення та завдати економічних збитків.
— Оперативно-рятувальні служби працюють вчасно, якомога швидко приїжджають на місце обстрілу та рятують людей й проводять евакуацію, розбирають завали, допомагають подолати наслідки, — додав Сергій.
Поряд із державними службами порятунку працюють і міжнародні, громадські та приватні.
— Після прильотів нам дають адресу і ми виїжджаємо, — поділився рятувальник Володимир, який у складі бригади прибув на місце після чергового обстрілу. — Закриваємо людям вікна, деблокуємо двері, рятуємо також і домашніх улюбленців. Чим можемо допомагаємо.
І хоча одним із головних завдань військових окремої бригади територіальної оборони є саме забезпечення безпеки в самому місті та захист берегової лінії, через постійні ворожі обстріли захисники щодня долучаються до допомоги цивільному населенню.
Незважаючи на щоденні російські атаки, незламні херсонці переконані, що Сили оборони України найближчим часом зроблять усе можливе, аби ворожа артилерія ніколи не тероризувала мирне населення.
Фото та відео автора
У ніч на 8 червня Сили спеціальних операцій завдали ударів по низці важливих об’єктів російської паливної та військової інфраструктури.
Оператори 413-го полку «Рейд» уразили російський локомотив, який використовувався для перевезення військових вантажів у Брянській області.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що публічно звернувся до путіна, щоб той нарешті чітко відповів, чи готова росія припинити війну.
Українські десантники уразили безпілотником одного з високопоставлених ворожих командирів та змусили окупантів панічно шукати шляхи для його евакуації.
Екіпаж FPV-перехоплювачів «Чорний яструб» знищив 80-й російський ударний безпілотник типу Shahed.
Військовослужбовець оформлював FPV-дрони як втрачені в бою, а потім продавав їх.
До складу злочинної організації входили керівники громадських організацій, фізичні особи-підприємці та інші особи, а координувала діяльність групи посадовиця — заступниця керівника Волинської обласної військової…