ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Португалія долучається до навчання українських пілотів на F-16

Важливі новини Новини
24 Серпня 2023, 16:00
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Португалія підтвердила готовність долучитися до підготовки українських пілотів та інженерного складу на літаках F-16.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з президентом Португалії Марсело Ребелу де Соуза.

«Португалія є учасницею наших танкової та авіаційної коаліцій. Сьогодні Португалія підтвердила готовність приєднатися до підготовки українських пілотів та інженерного складу на літаках F-16», — повідомив глава української держави.

Також було обговорено можливості для розширення оборонної співпраці, зокрема щодо постачання Україні броньованого медичного автотранспорту та обладнання для розмінування.

Президент України наголосив на важливості приєднання Португалії до Спільної декларації «Групи семи» щодо безпекових гарантій для нашої країни.

Глава держави також подякував Португалії за підтримку Формули миру й приєднання до спільної роботи з партнерами та запросив узяти участь у Глобальному саміті миру.

Марселу Ребелу де Соуза зі свого боку зазначив, що його країна ніколи не визнавала анексії Криму та на всіх рівнях підтримує Україну й робитиме це стільки, скільки буде потрібно задля досягнення миру, адже наслідки цієї війни позначаються на багатьох людях у світі.

Він також констатував, що Португалія бере участь у відновленні зруйнованих росією міст, і запевнив, що португальські компанії посилять свою роботу в Україні.


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Інженер БПЛА

від 30000 до 130000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Стрілець-снайпер

від 22000 до 120000 грн

Краматорськ

81 окрема аеромобільна Слобожанська бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Головний сержант, командир танку

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП

Стрілець, Військова служба за контрактом, Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Петрівське, Запорізька область

Оператор засобів РЕБ

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

105 окремий батальйон 63 ОБр ЗСУ

Бойовий медик служба по контракту ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП