Про найвідоміше застосування винищувача F-16 під час інциденту, який потенційно міг стати однією зі спроб замаху на Дональда Трампа, розповідає АрміяInform. Патрулювання…
Канада запроваджує нові санкції проти 4 осіб та 29 організацій, які мають прямі зв’язки з військово-промисловим комплексом росії, а також з її фінансовим і ядерним секторами.
Про це йдеться у повідомленні канадського зовнішньополітичного відомства.
Під нові обмеження потрапив полковник зс рф, який був командиром 53-ї зенітно-ракетної бригади, яка пов’язана зі збиттям літака MH17 17 липня 2014 року, коли він пролітав над сходом України.
Компанії, на які накладено санкції, відповідають за розробку продукції як цивільного, так і військового призначення, наприклад авіаційного, морського та спеціального ядерного обладнання.
Серед організацій — тов «промтехнологія», яке виробляло зброю, що використовувала приватна військова компанія «вагнер» під час широкомасштабного вторгнення росії в Україну. Канада також запроваджує санкції проти фінансових установ, які раніше були під санкціями її союзників по G7 і безпосередньо пов’язані з режимом путіна.
«Канада продовжує найрішучішим чином засуджувати незаконну агресивну війну росії проти України. Ми продовжуватимемо працювати з нашими партнерами, включаючи G7, щоб підірвати здатність росії здійснювати військову агресію проти України та накладати додаткові витрати на тих, хто підтримує російський режим», — наголосила міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі.
Нові об’єкти з ядерної сфери включають дочірні компанії «росатома», зокрема компанії, які входять до російського комплексу ядерної зброї, і експортне агентство, яке продає російські ядерні технології за кордон.
«Санкції Канади мають на меті стримати безрозсудність росії в цьому секторі та доповнити зусилля Канади в Міжнародному агентстві з атомної енергії (МАГАТЕ), які прагнуть притягнути росію до відповідальності за нехтування нею міжнародних стандартів, розроблених для забезпечення ядерної безпеки», — йдеться у повідомленні МЗС Канади.
російські окупанти намагаються максимально посилити охорону і оборону цього Керченського мосту, однак йдуть шляхом механічного збільшення кількості засобів ППО та захисних споруд.
У Курській області Сили оборони стримують ворога, вдаючись до маневреної оборони. Натомість росіяни намагаються атакувати українські підрозділи винятково за рахунок переваги у живій силі та техніці, перекидаючи резерви з глибини власної території та з інших ділянок фронту.
Військовослужбовці армії російської федерації б’ють по Харкові та населених пунктах області насамперед не з військовою метою, а задля того, щоб залякати та деморалізувати цивільних мешканців.
Ворог практично відмовився від поодиноких пусків ракет «калібр» з акваторії Чорного моря через їх низьку ефективність. Удари з акваторії Каспійського моря теоретично можливі, однак їхня результативність буде ще нижчою, тож навряд чи ворог до них вдасться.
За жовтень російські окупанти скинули на Півдні України близько 500 бомб, а за перші дні листопада — близько 150.
Штурмуючи у міській забудові Торецька, окупанти щодоби втрачають близько 50-70 істот убитими та пораненими.
Захищаємо світ
Про найвідоміше застосування винищувача F-16 під час інциденту, який потенційно міг стати однією зі спроб замаху на Дональда Трампа, розповідає АрміяInform. Патрулювання…