ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Кирило Буданов анонсував найближчим часом «сюрпризи» для окупантів у Криму

Новини
22 Серпня 2023, 16:23
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На території тимчасово окупованого Криму є особи, які бояться звільнення, але водночас багато людей дуже чекають деокупації українського півострова.

Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов під час третього саміту Кримської платформи, повідомляє пресслужба ГУР МОУ.

За словами керівника воєнної розвідки України, ті громадяни, хто упродовж усього періоду російської окупації живуть надією на звільнення, мусять відчувати, що цей процес триває.

«Потрібно дати їм впевненість у тому, що їхні надії не марні. Ось для того ми й маємо проводити такі заходи, як Кримська платформа, заходи, скажімо так, з рухом опору на тимчасово окупованих територіях, просто знищувати окупантів у нашому Криму, що, в принципі, ви бачите, і на днях ще побачите», — сказав Кирило Буданов.


«Саме зараз треба повертатися із СЗЧ»: командир 57-ї бригади розповів про вакансії
«Саме зараз треба повертатися із СЗЧ»: командир 57-ї бригади розповів про вакансії

Ремонтно-відновлювальний батальйон, підрозділи забезпечення, наземних роботизованих комплексів та безпілотних літальних апаратів потребують фахівців.

6 фактів з Конституції України, які варто знати
6 фактів з Конституції України, які варто знати

Конституція — це вибір бути вільними, який українці робили знову і знову протягом багатьох поколінь. Вона не створила Україну, а закріпила наше право бути собою

Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

ВАКАНСІЇ
Служба в ТрО Харківщини

від 20100 до 120000 грн

Степова, Харківська область

Вожатий службових собак

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Старший бойовий медик роти

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

Начальник медичного пункту

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Стрілець

від 20000 до 20000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Начальник полігону

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ