ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Хорватія та Північна Македонія готують пакети військової допомоги для України

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 22 Серпня 2023, 15:14

Президент України Володимир Зеленський під час саміту Україна – Балкани в Афінах провів зустріч із Прем’єр-міністром Республіки Хорватія Андреєм Пленковичем та Прем’єр-міністром Північної Македонії  Димитаром Ковачевським.

Про це йдеться на сайті Офісу Президента України.

Володимир Зеленський подякував Хорватії за підготовку нового оборонного пакету для України, який міститиме важливі складові. Також сторони обговорили подальший розвиток оборонної співпраці двох держав.

Глава української держави розповів хорватському прем’єру про ситуацію на полі бою, наступальні кроки української армії та проблеми, з якими вона стикається. Він також поінформував співрозмовника про підготовку української енергосистеми й ППО до осінньо-зимового періоду.

Президент докладно поінформував Прем’єр-міністра Хорватії про незаконне блокування росією судноплавства в Чорному морі та масовані ракетні удари рф по портовій інфраструктурі України, які ставлять під загрозу світову продовольчу безпеку.

Глава держави окремо наголосив на важливості хорватського досвіду у сфері гуманітарного розмінування й подякував за практичну допомогу та лідерство Хорватії щодо розмінування українських територій.

На полях саміту Україна – Балкани в Афінах Президент подякував очільнику уряду Північної Македонії Димитару Ковачевському за підтримку територіальної цілісності й суверенітету України та за підготовку нового пакету допомоги.

Лідери обговорили ситуацію на полі бою. Президент звернув увагу на нарощування виробництва росією ракет із використанням західних компонентів.

Крім того, сторони обговорили розвиток подальшої співпраці між державами у сфері оборони.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Офіс генерального прокурора завершив розслідування ще одного воєнного злочину російських загарбників.

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

З початку контрнаступальної операції Сил оборони в районі Добропілля російські загарбники втратили там вже понад 12 тисяч своїх військових.

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

Українському захиснику з бригади «Форпост» довелося двічі зазирнув в обличчя смерті, проте, попри отримані поранення він повернувся до лав Сил оборони.

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

У Новоторецькому бійці 425-го окремого штурмового полку «Скеля» влаштували успішну засідку на ворожу штурмову групу. Вони дочекалися, поки четверо окупантів зберуться разом, після чого знищили їх вогнем зі стрілецької зброї та FPV-дронами.

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

У середу, 8 жовтня, Кабінет міністрів спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міністерства оборони.

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

Правоохоронні органи викрили на Волині організаторів ще однієї схеми з незаконного переправлення за кордон військовозобов’язаних чоловіків.

ВАКАНСІЇ

Снайпер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Провідний спеціаліст групи публічних закупівель

від 17000 до 17000 грн

Запоріжжя

Державна прикордонна служба України

Розвідник

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

Технік служби захисту інформації

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Водій 39 зенітного ракетного полку

від 21000 до 51000 грн

Володимир, Волинська область

--- ---