ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

США запровадили санкції проти компаній, що здійснювали торгівлю зброєю між росією та КНДР

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Серпня 2023, 9:16

Міністерство фінансів США наклало санкції на три організації з росії, Казахстану та Словаччини, які причетні до угод щодо торгівлі зброєю між Північною Кореєю та росією.

Відповідне рішення розміщено на сайті міністерства фінансів США.

«Ця дія є частиною продовження стратегії США з виявлення, викриття та перешкоджання діям третіх країн, які прагнуть підтримати жорстоку війну росії проти України», — йдеться в заяві Мінфіну США.

У відомстві зазначили, що росія все частіше змушена звертатися до своїх небагатьох союзників, включаючи Північну Корею, щоб вести війну в Україні, оскільки москва витрачає боєприпаси та втрачає важку техніку на полі бою.

«Сполучені Штати продовжують викорінювати незаконні фінансові мережі, які намагаються спрямувати підтримку з Північної Кореї до російської військової машини», — сказав заступник міністра фінансів з питань тероризму та фінансової розвідки США Браян Нельсон.


Радари та ракети для ППО: Франція допоможе з посиленням захисту українського неба
Радари та ракети для ППО: Франція допоможе з посиленням захисту українського неба

Міністр оборони України Михайло Федоров провів розмову з міністеркою Збройних сил та у справах ветеранів Франції Катрін Вотрен.

Українські військові моряки зустрілися з королем Чарльзом III
Українські військові моряки зустрілися з королем Чарльзом III

Представники ВМС ЗСУ були присутні на церемонії вручення нових прапорів підрозділам Королівської морської піхоти, яка відбулася у Віндзорському замку.

ВАКАНСІЇ
Оператор-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 25000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Розвідник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Начальник відділу (пожежної обслуги)

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Стаpший навідник, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ