ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Новоспечені моряки-прикордонники пройшли тактичний вишкіл

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 3 Серпня 2023, 23:13

Відпрацьована тактика – це вміння перемагати противника на полі бою наявними силами і засобами, навіть за чисельної та технічної переваги ворога. Військовозобов’язані, які не мали досвіду служби, пройшли тактичний вишкіл на базі Навчального центру Морської охорони Держприкордонслужби.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Новоспечені моряки-прикордонники вчилися нищити умовного ворога, використовуючи лише наявну зброю, кмітливість та знання місцевості.

Тактика – складова частина військового мистецтва. Вона не дає готових рішень, але виробляє головні, найбільш важливі положення й правила, застосовуючи які, командир приймає самостійне рішення, що відповідає конкретним умовам бойової обстановки. Військовослужбовці, які не мають досвіду служби, спритно і уміло відшліфовували тактичні прийоми, від найпростіших способів дій підрозділу на полі бою, до більш складних. Моряки-прикордонники вчились нестандартно мислити, адаптуватися до ситуації в разі її різкої зміни.

«Тактика – це не те, як ви красиво стаєте в стійку, плавно піднімаєте автомат та вистрілюєте в мішень або тактикульно пересуваєтесь на полі бою. Ні. Це те, як ви адаптуєтесь під ситуацію у разі її зміни. Наскільки швидко ви приймаєте рішення. Чи те, як ви можете перехитрити ворога. Ось це тактика. Я не кажу, що стійки, стрільба по мішенях, чи пересування клином, це погано. Ні, це зовсім не погано, а навіть потрібно, адже це – підготовка. Але вона повинна мати в основі реальні ситуації.

Де в реальному бою ви будете красиво стояти, стріляти, а потім на цьому ж місці стоячи перезаряджатись? Та ніде. Ви не зможете використати досвід, не маючи його. Щоб використати технічний засіб або озброєння, ви повинні вміти ними користуватись. Чи, щоб правильно пересуватись на полі бою, ви повинні це опанувати до автоматизму, аби потрапивши в бойові умови витрачати мінімум часу на прийняття рішення, діяти миттєво. Ви маєте засвоїти, що тренування і реальні умови бою – це все ж різні речі. На полі бою, де вибухи, вирви землі, кров, крики і постійне відчуття смерті, починається тактика – вміння думати головою в екстремальній ситуації», – так навчає своїх вихованців старший викладач відділення загальної підготовки Навчального центру Морської охорони Сергій Корчевий.

Державна прикордонна служба України впроваджує використання сучасних видів озброєння та техніки, має підготовлений та вмотивований персонал, який забезпечує надійний захист кордону.

Головним і невідкладним завданням коучів центру є формування у бійців спеціальних навичок, які дозволять ефективно пересуватися на полі бою, вміло використовувати зброю, виконувати завдання в екстремальних ситуаціях, ефективно вести бій в обмеженому просторі, надавати домедичну допомогу пораненим і постраждалим, водночас, контролюючи будь-яку позаштатну ситуацію.

Читайте нас в Telegram
Гвардійці полонили 9 окупантів за тиждень, ще 159 були просто знищені

Гвардійці полонили 9 окупантів за тиждень, ще 159 були просто знищені

Понад три сотні російських загарбників були знищені або поранені бійцями підрозділів оперативного призначення Національної гвардії України.

російські військові атакували цивільну автівку у селищі на Херсонщині: є загиблий

російські військові атакували цивільну автівку у селищі на Херсонщині: є загиблий

російські військові спрямували удар по цивільній автівці у селі Текстильне на Херсонщині.

Колишній медик розстріляв зі свого кулемета російську крилату ракету

Колишній медик розстріляв зі свого кулемета російську крилату ракету

Боєць Повітряних сил ЗСУ з позивним «Доктор Мом», який в цивільному житті був медиком, знищив російську крилату ракету, яка рухалась у бік Василькова Київської області.

Маріупольська лікарня №11 два роки перебуває у руїнах

Маріупольська лікарня №11 два роки перебуває у руїнах

Медичний заклад відомий серед жителів міста, як залізнична лікарня, знаходився у Приморському районі біля мікрорайону "Черьомушки".

109 разів противник обстріляв Луганщину

109 разів противник обстріляв Луганщину

Зокрема, зафіксовано 62 мінометних обстріли та 46 артилерійських.

Відзнаку отримав командир, який за місяць збив зі стрілецької зброї шість ворожих дронів

Відзнаку отримав командир, який за місяць збив зі стрілецької зброї шість ворожих дронів

Почесні відзнаки Міністра оборони України отримали українські бійці на Дніпропетровщині.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Ужгород, Закарпатська обл/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Старший бойовий медик роти

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

Медсестра/Медбрат

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Медик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО