ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

рф продовжує мілітаризувати Чорноморський регіон

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 24 Липня 2023, 18:09
Ілюстративне фото

Про це повідомляє Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим у своїй оперативній інформації щодо ситуації на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя станом на 24 липня 2023 року

  • окупанти продовжують використовувати півострів в якості бази для атак на материкову частину України. Мешканці Севастополя щоночі фіксують пуски ракет по українських містах, зокрема тих, які завдали страшних руйнувань в центрі Одеси та інших регіонах України.
  • Минулого тижня на полігоні окупантів в Кіровському районі стався вибух. В результаті здетонувала частина боєприпасів, що зберігалися там. Окупаційна адміністрація повідомила про тимчасове блокування руху на трасі «Таврида» та евакуацію двох тисяч жителів. Схожа ситуація з ліквідацією складу боєприпасів відбулась в Красногвардійському та Джанкойському районах. Зокрема, вранці 24 липня, було знищено партію ракет П-800 «Онікс», якими росіяни вже кілька днів обстрілюють Одесу та Миколаїв. Рух залізницею та на автомобільній трасі Джанкой-Сімферополь наразі призупинено.
  • рф продовжує мілітаризовувати Чорноморський регіон під приводом «навчань» для кораблів та авіації чорноморського флоту. Цього разу окупанти «вихваляються» ракетним катером «Івановець», який «виконав бойові стрільби по судну-мішені у північно-західній частині Чорного моря».
  • На Південному та Північному молах окупаційний флот продовжує проводити тренування розрахунків протипідводно-диверсійного забезпечення.
  • Минулого тижня у районі Козацької бухти на полігоні військової частини окупанти знову провели підготовку окупаційного особового складу зі стрільбою зі штатного озброєння.
  • Окупанти продовжують постачати зброю для своїх військ на фронті, використовуючи для цього окуповану територію Кримського півострова. Так, українські партизани повідомляють про масштабне перекидування техніки рф до тимчасово окупованого Криму. Було зафіксовано переміщення від Мелітополя в сторону Криму військових грузовиків, тягачів та іншої техніки.
  • рф під міфом про направлення чергового «гуманітарного» вантажу насправді продовжує мілітаризувати півострів. За повідомленням окупаційної адміністрації російським військовим направлено вантаж, до якого входять нібито ліки, медичні вироби, тощо.

Також, зазначається, що в окупованому Криму підвищили граничний вік військовозобов’язаних на 5 років. Відповідний «законопроєкт» ухвалила російська державна дума, за яким до першої категорії запасу належать громадяни до 40 років, до другої — до 50 років, до третьої — до 5 років.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Трофей — уламки й бензин»: на Лиманщині дрони перетворили полювання на мотоцикли на мистецтво

«Трофей — уламки й бензин»: на Лиманщині дрони перетворили полювання на мотоцикли на мистецтво

На Лиманському напрямку пілоти батальйону «Signum» ведуть системне полювання на ворожий мототранспорт, який окупанти використовують для штурмів, підвозу боєприпасів та швидкого маневрування.

«Дефіцит бензину у ворога — до 20%»: Президент оцінив ефективність ударів по росії

«Дефіцит бензину у ворога — до 20%»: Президент оцінив ефективність ударів по росії

Президент Володимир Зеленський заявив, що українські удари вглиб росії стали системними та вже призвели до відчутних результатів — зокрема, до дефіциту бензину у ворога на рівні до 20% від потреби.

Пролетів понад 40 км крізь ворожий РЕБ: наш дрон знищив ціль у Кураховому

Пролетів понад 40 км крізь ворожий РЕБ: наш дрон знищив ціль у Кураховому

Оборонці Покровська розширюють «кілзону» для окупантів та уражають ворога не лише на підступах до Покровська, а й в глибокому тилу.

Наступного тижня — Вашингтон: Президент оголосив про новий візит української делегації

Наступного тижня — Вашингтон: Президент оголосив про новий візит української делегації

Президент Володимир Зеленський анонсував візит української делегації на чолі з Прем’єр-міністром Юлією Свириденко до США на початку наступного тижня та розповів про «теплі відносини» з адміністрацією Президента Трампа, які встановилися після їхньої нещодавньої зустрічі.

«Намети-пірамідки пересуваються полем бою» — поблизу Куп’янська у росіян немає проблем з кількістю, лише з якістю

«Намети-пірамідки пересуваються полем бою» — поблизу Куп’янська у росіян немає проблем з кількістю, лише з якістю

На Куп’янському напрямку, в зоні відповідальності Третьої штурмової бригади, в противника немає проблем з кількістю особового складу. Атаки тривають, ворог може пожертвувати ротою, аби зайняти одну позицію.

Відтепер військові можуть залишати оцінки та відгуки на дрони у DOT-Chain Defence

Відтепер військові можуть залишати оцінки та відгуки на дрони у DOT-Chain Defence

У маркетплейсі зброї DOT-Chain Defence запрацював функціонал рейтингової системи: тепер військові можуть оцінювати замовлені дрони й залишати відгуки про їхнє застосування в бойових умовах.

ВАКАНСІЇ

Водій ББА

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Бойовий медик взводу

від 21000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Начальник ремонтної майстерні, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Сапер 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Офіцер інформаційно-аналітичної групи

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Начальник комплексу, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---