ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Норвегія збільшила розмір військової підтримки України

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Липня 2023, 12:27

Норвегія збільшила в поточному році військову підтримку України на 2,5 мільярда норвезьких крон (понад 8,78 млрд грн — ред.) до 10 мільярдів норвезьких крон (понад 35,13 млрд грн — ред.).

Про це із посиланням на прем’єр-міністра Норвегії Йонаса Гар Стере повідомила пресслужба норвезького уряду.

Це буде зроблено в рамках програми підтримки на 75 мільярдів норвезьких крон (понад 263,57 млрд грн — ред.), яка розрахована на п’ять років.

Окрім цього, Норвегія також віддаватиме більше до фонду підтримки України НАТО.

«Норвегія збільшує свій внесок у фонд підтримки України НАТО. Норвегія надасть 300 мільйонів норвезьких крон у 2023 році та внесе загальну суму 1,5 мільярда норвезьких крон протягом п’яти років. Це чіткий сигнал довгострокової підтримки реформаторських зусиль України, який тісніше зв’яже Україну з Альянсом», — зазначив Йонас Гар Стере.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стере повідомив, що країна буде підтримувати Україну стільки, скільки буде необхідно.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Брудні і задоволені: новобранці 92-ї бригади за «Контрактом 18‒24» пройшли «нульовий день»

Брудні і задоволені: новобранці 92-ї бригади за «Контрактом 18‒24» пройшли «нульовий день»

Перше серйозне випробування у війську для новобранців — так званий «нульовий день» базової загальновійськової підготовки.

Масована атака: росія запустила 164 дрони і три зенітні ракети С-300

Масована атака: росія запустила 164 дрони і три зенітні ракети С-300

У ніч на 18 жовтня російські окупанти здійснили масштабну повітряну атаку — випустили 164 ударні дрони різних типів і три зенітні ракети С-300.

Нічна атака рф по Полтаві — рятувальники боролися з пожежею на складі підприємства

Нічна атака рф по Полтаві — рятувальники боролися з пожежею на складі підприємства

Внаслідок російської атаки на Полтаву спалахнула масштабна пожежа на складі готової продукції одного з міських підприємств.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

«Може наблизити кінець війни»: Володимир Зеленський провів тривалу розмову з Трампом про безпеку України

«Може наблизити кінець війни»: Володимир Зеленський провів тривалу розмову з Трампом про безпеку України

Президент України Володимир Зеленський провів понад двогодинну розмову з Президентом США Дональдом Трампом, яку назвав «дійсно змістовною» та такою, що «може реально наблизити завершення цієї війни».

ВАКАНСІЇ

Старший слюсар-монтажник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Водій кат. В, С

від 21000 до 121000 грн

Умань

81 окремий батальйон управління

Бойовий медик взводу

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Стрілець

від 23000 до 123000 грн

Одеса

137 ОБМП

Пожежний, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2734

--- ---