ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ворог намагається наступати на Лимано-Куп’янському напрямку — Сергій Череватий

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Липня 2023, 20:54

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий. Він зауважив, що в зоні відповідальності східного угруповання ЗСУ росіяни мають 180 тисяч військових.

— На Лимано-Куп’янському напрямку зібрано досить потужне угруповання — понад 120 тисяч ворожих військ, — прокоментував Сергій Череватий. — Це повітрянодесантні війська, механізовані підрозділи, підрозділи так званого бойового армійського резерву, територіальні війська та штурмові роти “Шторм Z”. По всій нашій зоні відповідальності — понад 180 тисяч солдатів росії.

Сергій Череватий додав, що на Лимано-Куп’янському напрямку фіксують найбільшу кількість ворожих артобстрілів — за добу росіяни били 595 разів.

— Також було здійснено вісім штурмів позицій українських військових та 16 авіанальотів. У ході оборони ЗСУ ліквідували 57 окупантів та ще 78 солдатів ворога дістали поранення. Були знищені склад із боєприпасами, танк, 2 БМП, БТР, гаубиця Д-30.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Уражено Рязанський НПЗ та інші об’єкти російського агресора — Генштаб ЗСУ

Уражено Рязанський НПЗ та інші об’єкти російського агресора — Генштаб ЗСУ

У ніч на 20 листопада 2025 року, у ході зменшення спроможностей збройних сил російської федерації, підрозділи Сил оборони України,  завдали повторного вогневого ураження по Рязанському нафтопереробному заводу у Рязанській області рф.

Спершу танк, а потім його запаси: 21-ша бригада знищила і броню, і склад БК окупантів

Спершу танк, а потім його запаси: 21-ша бригада знищила і броню, і склад БК окупантів

Під час розвідки місцевості FPV-дрон 21-ї бригади натрапив на російський танк і ліквідував його точним ударом. А інший дрон знищив склад боєприпасів окупантів.

Міноборони та Благодійний фонд Сергія Притули підписали Меморандум про співпрацю

Міноборони та Благодійний фонд Сергія Притули підписали Меморандум про співпрацю

Міністерство оборони України та Благодійний фонд Сергія Притули домовились про співпрацю з метою підтримки Сил оборони України.

Дозвольте карати! — наші штурмовики розробили зброю під схиблені зацікавлення ворога

Дозвольте карати! — наші штурмовики розробили зброю під схиблені зацікавлення ворога

Оператори батальйону безпілотних систем підрозділу Pentagon 225-го штурмового полку ЗСУ розробили секретну зброю, створену спеціально під інтереси окупантів.

Стирають з лиця землі: як росіяни КАБами руйнують Мирноград

Стирають з лиця землі: як росіяни КАБами руйнують Мирноград

У Силах оборони України показали, як російські загарбники за допомогою КАБів руйнують Мирноград.

Штурм сталевих «їжаків» розсипався: 54-та бригада знищила російську бронеколону з химерним захистом

Штурм сталевих «їжаків» розсипався: 54-та бригада знищила російську бронеколону з химерним захистом

54-та окрема механізована бригада імені гетьмана Івана Мазепи оприлюднила відео відбиття чергового механізованого штурму російських військ.

ВАКАНСІЇ

Начальник служби захисту інформації в автоматизованих системах, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Нікополь

Старобільський РТЦК та СП

Водій

від 22000 до 122000 грн

Київ

Військова частина А0222

Командир катера(військовослужбовець)

від 30000 до 60000 грн

Одеса, Одеська область

Санітарний інструктор, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Технік служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 51000 до 51000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

--- ---