Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…
У Києві відбулася міжнародна конференція «Україна та НАТО напередодні Вільнюського саміту: від підтримки через перемогу до членства», під час якої Секретар РНБО України Олексій Данілов висловив переконання у тому, що саміт НАТО у Вільнюсі у липні цього року має принести нашій країні дієві гарантії безпеки.
Про це повідомляє Апарат Ради національної безпеки і оборони України.
Під час свого виступу в рамках панельної дискусії про гарантії безпеки, які Україна може отримати під час війни з росією, Олексій Данілов акцентував на тому, що під час створення НАТО «демократичні цінності були первинними», для захисту яких Альянс і було сформовано.
«Зараз, у 21-му столітті ми обговорюємо питання того, що треба збільшувати виробництво зброї для вбивства людей», — зазначив він, додавши, що «ніхто не хоче задумуватись, як так сталося».
Розглядаючи питання так званого «бунту пригожина», Секретар РНБО України зазначив, що розпад СРСР у 1991 році так само для багатьох західних країн став несподіванкою.
«Що ми бачимо сьогодні? В п’ятницю почали відбуватися події, які показали, що ніякої росії, як держави, не існує, — сказав він. — Є абсолютно неконтрольована територія, над якою немає влади, немає ніякого президента путіна… Це початок кінця», — зазначив Олексій Данілов, додавши, що від світу зараз залежить, яким буде цей кінець.
При цьому він наголосив на тому, що питання перемоги України в агресивній війні, розв’язаній рф — це «питання природної фрагментації росії», оскільки вона є «останньою колоніальною країною в світі», і в нинішній формі «буде нести загрозу будь-якому своєму сусіду і не тільки».
Секретар РНБО висловив переконання у тому, що саміт НАТО у Вільнюсі у липні цього року має принести нашій країні дієві гарантії безпеки.
«Я більш ніж впевнений, що прорив має бути, якщо ми говоримо про цінності, справедливість, людяність, — по відношенню до наших людей, наших дітей», — сказав він.
У цьому контексті Олексій Данілов наголосив на тому, що своєю відсіччю російській збройній агресії Україна довела, що «не треба нікого боятися, треба бути гідним і відстоювати правду».
«Зараз ми на боці правди, і нам потрібна допомога для того, щоб ми якомога швидше отримали справедливість», — сказав він.
Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.
Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.
П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».
Інспектор прикордонної служби, водій
від 20100 до 20100 грн
Житомир
Державна прикордонна служба України
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Тернопіль та Область/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Тернопіль, Тернопільська область
Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…