ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Зірвано чергову спробу спецслужб рф розвідати оборону Південноукраїнської АЕС

Новини
26 Червня 2023, 11:53
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

Затримано іще одного інформатора рф, який збирав розвіддані про оборону Південноукраїнської АЕС. Це вже другий викритий агент російських спецслужб, що «полював» за цим стратегічним об’єктом у 2023 році.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За даними слідства, ворожим поплічником виявився мешканець Южноукраїнська, якого російська спецслужба залучила до співпраці у травні цього року.

У поле зору ворога він потрапив через свої прокремлівські дописи в одному з російських Telegram-каналів.

Зловмисник збирав та передавав ворогу інформацію про місця базування та чисельність підрозділів Сил оборони, які охороняють Південноукраїнську атомну електростанцію. Зокрема, їх цікавили точні координати розміщення військових формувань, що забезпечують оборону АЕС та міста-супутника Южноукраїнськ. Закриті відомості потрібні були окупантам для підготовки прицільних ракетних ударів.

російські «куратори» платили гроші за виконання своїх завдань. За попередніми оцінками, фігурант отримав від ворога загалом майже 9 тисяч грн за виконання попередніх завдань.

Зловмисника затримано під час спроби передати координати і фотографії одного з військових об’єктів. У затриманого вилучено мобільний телефон із доказами злочинної діяльності.

На підставі зібраних доказів фігуранту повідомлено про підозру у несанкціонованому поширенні інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння, бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань.

Зловмиснику обрано запобіжний захід — тримання під вартою.


Спрощене повернення із СЗЧ: у 25-й бригаді розповіли, як подати рапорт та обрати посаду
Спрощене повернення із СЗЧ: у 25-й бригаді розповіли, як подати рапорт та обрати посаду

Спрощена процедура повернення після СЗЧ через «Армія+» дає можливість обрати посаду та військову частину.

Сирійський паспорт не допоміг: українець запропонував прикордонниці $3000 за виїзд
Сирійський паспорт не допоміг: українець запропонував прикордонниці $3000 за виїзд

41-річний українець намагався виїхати з країни за сирійським паспортом. На кордоні його викрили.

Двоє поранених, горіли будинки й авто: наслідки російських ударів по Слов’янську та Краматорську
Двоє поранених, горіли будинки й авто: наслідки російських ударів по Слов’янську та Краматорську

У Слов’янську внаслідок російського обстрілу поранені двоє людей. Після ударів у Слов’янську та Краматорську виникли кілька пожеж.

У Борисполі росія вдарила по продуктових складах та об’єктах «Червоного Хреста»
У Борисполі росія вдарила по продуктових складах та об’єктах «Червоного Хреста»

У Борисполі внаслідок нічної російської атаки під удар потрапили продуктові склади та об’єкти «Червоного Хреста».

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Київ

Печерський РТЦК та СП

RobotaUa Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Ужгород

Старобільський РТЦК та СП

WorkUa Офіцер групи цивільно-військового співробітництва

від 60000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Лікар сімейної медицини

від 23000 до 23000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

WorkUa Фельдшер, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

Olx Начальник наземного запитувача до в/ч А2800

від 23000 до 40000 грн

Радісне, Одеська область