ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сили оборони на півдні звільнили майже 130 кв. км території — Ганна Маляр

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 26 Червня 2023, 8:50

Протягом минулого тижня Сили оборони України на сході просунулися на шістьох напрямках від 1 до 2 км, а на півдні з моменту початку наступу звільнена площа становить 130 кв. км.

Про це повідомляє заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

На сході Сили оборони України протягом тижня вели і оборонні, і наступальні дії та мали тактичний успіх.

Ворог здійснював свій наступ на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Там і зараз тривають важкі бої. Протягом минулого тижня на цих напрямках відбулось майже 250 бойових зіткнень. Ворог намагався витіснити наші війська із займаних позицій, але йому це не вдалось.

Противник за минулий тиждень на сході здійснив 6457 обстрілів та випустив боєприпасів 315 006. Якщо порівняти з минулим тижнем, кількість обстрілів збільшилась.

Водночас наші війська на сході наприкінці минулого тижня розпочали  контрнаступальні дії в районах Оріхово-Василівки, Бахмута, Богданівки, Ягідне, Кліщіївки та Курдюмівки. На кожному з напрямків  просування від 1 до 2 км. Зараз війська закріплюються на досягнутих рубежах та продовжують нищити ворога.

Обстановка на півдні за минулий тиждень суттєвих змін не зазнала.

Сили оборони України продовжували ведення  наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках.

За тиждень у результаті покращення оперативного (тактичного) положення та вирівнювання лінії фронту збільшено площу звільнених територій на 17 кв. км. Загалом з моменту початку наступу звільнена площа на півдні становить 130 кв. км.

На Таврійському напрямку ворог протягом минулого тижня 148 разів атакував наші позиції.

За минулий тиждень на Таврійському напрямку зафіксовано 3861 обстріл. Якщо скласти кількість ворожих обстрілів на сході та півдні, то вийде понад 10 тисяч обстрілів за тиждень. Це фактично цілодобово і щохвилини.

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони Таврійського напрямку протягом тижня виконали 8783 вогневих завдання.

Читайте нас в Telegram
12 кілометрів під обстрілами: бійці «Люті» дві доби несли пораненого

На Костянтинівському напрямку бійці штурмового полку «Сафарі» бригади «Лють» провели складну евакуацію тяжко пораненого бійця, який підірвався на міні.

Унаслідок атаки на передмістя Запоріжжя загинула людина
Унаслідок атаки на передмістя Запоріжжя загинула людина

19 квітня внаслідок російської атаки на передмістя Запоріжжя загинула 55-річна жінка, ще троє людей травмовані.

«Це у нас головний інженер»: як кіт став позаштатним «інспектором» якості БПЛА
«Це у нас головний інженер»: як кіт став позаштатним «інспектором» якості БПЛА

У підрозділі «Страж» прикордонної бригади «Помста» є свій секретний інгредієнт успіху — позаштатний інспектор якості БПЛА — кіт.

Очистили небо для майбутніх діпстрайків: воїни «Рейд» знищили ворожі антидронові РЛС
Очистили небо для майбутніх діпстрайків: воїни «Рейд» знищили ворожі антидронові РЛС

Оператори 413-го полку СБС «Рейд» знищують російські антидронові радіолокаційні станції, призначені для контролю повітряного простору вздовж лінії фронту.

Остання місія «Терміта»: НРК успішно евакуював пораненого, але після цього його знищили
Остання місія «Терміта»: НРК успішно евакуював пораненого, але після цього його знищили

Воїни 66-ї механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго за допомогою наземного роботизованого комплексу успішно евакуювали пораненого.

На Донеччині російський дрон влучив у дев’ятиповерхівку
На Донеччині російський дрон влучив у дев’ятиповерхівку

У Дружківці 19 квітня російський FPV-дрон влучив у дев’ятиповерхівку.

ВАКАНСІЇ
Моторист-механік катера, судна, військовослужбовець

від 22000 до 52000 грн

Одеса, Одеська область

Водій-машиніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Оператор БПЛА (за контрактом у ЗСУ)

від 20100 до 170100 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Оператор-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець

від 20500 до 20500 грн

Городок (Житомирська обл.)

Військова частина А2192

Командир міномета

від 20000 до 20000 грн

Біла Церква

Військова частина А7298

--- ---