ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Херсонщині та Одещині знешкоджують міни, які винесло течією після підриву греблі Каховської ГЕС

Новини
Прочитаєте за: 1 хв. 15 Червня 2023, 16:12

У Херсонській та Одеській областях групи протимінної діяльності та кінологічні розрахунки знешкоджують міни, які винесло течією після підриву греблі Каховської ГЕС. Про це під час брифінгу у Military Media Center повідомив начальник Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності полковник Руслан Берегуля.

— Мінну небезпеку становлять можливі підтоплення замінованих територій області мінних полів, що лишалися не обстеженими, а також не ідентифіковані. Можливо також відривання якірних річних мін противника типу ЯРМ,
які можуть детонувати як при зіткненні з берегом, так і при зіткненні
з плавзасобом чи при спробі її вилучити, — зазначив Руслан Берегуля.

За його словами, в пріоритеті на першочерговість обстеження на відсутність таких та інших мін припадає мікрорайон Острів що розташований в Корабельному районі м. Херсон, де до підтоплення мешкало до 6 000 осіб. Існує також загроза виносу мінно-вибухових пристроїв на прибережні ділянки Чорноморського узбережжя.

До проведення робіт з розмінування об’єктів та очищення території підтоплення після підриву греблі Каховської ГЕС Херсонської області від вибухонебезпечних предметів залучено групи протимінної діяльності від ЗСУ, ДССТ, ДСНС, НГУ, ГУНП, зокрема і кінологічні розрахунки. За результатами залучень груп розмінування обстежено близько 1,5 км доріг та близько п’яти га територій. В Одеській області піротехнічні групи знешкодили шість морських мін, які були віднесені через підрив греблі Каховської ГЕС.

Читайте нас в Telegram
Шторм на окупованій Луганщині: франко-британськими ракетами знищено російський пункт управління

25 травня Повітряні Сили ЗСУ застосували крилаті ракети повітряного базування Storm Shadow для успішного знищення важливого пункту управління та зв’язку ворога.

З McDonald’s у піхоту: історія Ліни, яка у 20 років стала до лав війська
З McDonald’s у піхоту: історія Ліни, яка у 20 років стала до лав війська

Нині захисниця служить начальницею групи персоналу штабу одного з батальйонів 152-ї єгерської бригади імені Симона Петлюри.

Двоє мобілізованих та знайома: в Одесі тюремні строки отримали учасники шпигунської групи
Двоє мобілізованих та знайома: в Одесі тюремні строки отримали учасники шпигунської групи

Реальні терміни ув’язнення отримали одразу троє російських агентів, яких СБУ викрила в Одесі у липні 2024 року.

Окупант під смугастою ковдрою: наш дрон уразив росіянина в схованці
Окупант під смугастою ковдрою: наш дрон уразив росіянина в схованці

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка знищили ворожих штурмовиків.

Демпінг не пройшов: на Житомирщині затримали дуже дешевих перевізників ухилянтів
Демпінг не пройшов: на Житомирщині затримали дуже дешевих перевізників ухилянтів

Чоловік та жінка з Вінниччини брали усього по 10 тисяч гривень з громадян призовного віку, які бажали незаконно переправитися до Євросоюзу.

Збирав дані для катівні й утік до Харкова: СБУ затримала помічника окупаційного гауляйтера Дворічної
Збирав дані для катівні й утік до Харкова: СБУ затримала помічника окупаційного гауляйтера Дворічної

Служба безпеки України та Національна поліція викрили колаборанта, який під час окупації Харківщини працював на російську адміністрацію у Дворічній.

ВАКАНСІЇ
Анестезіолог

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

115 ОМБр ЗСУ

Снайпер

від 50000 до 125000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Військовий психолог

від 21000 до 30000 грн

Харків

Військова частина 3005 НГУ

Інструктор з фізичної підготовки і спорту

від 24000 до 124000 грн

Шепетівка, Хмельницька область

Бухгалтер

від 20000 до 22000 грн

Одеса

Одеський ОТЦК та СП

Стрілець-снайпер

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

--- ---