ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Делегація Координаційного штабу обмінялася досвідом з фахівцями США

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 15 Червня 2023, 15:18

Під час зустрічі представник Координаційного штабу провів ознайомчу презентацію роботи структури, а керівник об’єднаного центру СБУ показав, яка проводиться звільнення військовополонених Силами безпеки.

Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Представники Коордштабу, Обʼєднаного центру СБУ та команди реабілітації деталізовано презентували існуючий порядок роботи та висвітили поточні проблеми.

Представник Повітряних сил презентував розроблену ними методологію опитування звільнених, яка дає можливість систематизувати дані, робити висновки, засвоювати уроки.

Під час зустрічі також обговорили важливі методи та практики роботи з військовослужбовцями, які пережили полон, а також етапи їхньої реінтеграції в суспільство.

Фахівці зі Сполучених Штатів зазначили, що дуже важливим і необхідним є курс підготовки кожного військовослужбовця до виживання у випадку можливого потрапляння в полон. Американські фахівці ознайомилися з методиками роботи українців з військовополоненими і визнали їх оптимальними за такої кількості звільнених та наявних ресурсів: матеріальної бази та фахівців, зокрема підготовлених психологів.

Важливими етапами у роботі із захисниками та захисницями, які мають досвід полону, на зустрічі назвали:

  • отримання важливої інформації про тих, хто ще перебуває у полоні,
  • роботу для забезпечення психологічної стабільності та стійкості звільненого,
  • підтримку бойового духу військ, нації та волі до боротьби.

Основним фокусом програми реінтеграції є відновлення фізичного та психологічного стану починаючи з перших хвилин після повернення. У Сполучених Штатах групи реінтеграції можуть вести військовослужбовця з досвідом полону від 24 годин до 5 років після звільнення.

Україна наразі запроваджує нові програми навчання для персоналу. Важливо, щоби ми були готові, адже звільнення з полону відбувається регулярно і настане час, коли ми звільнимо всіх полонених. Отже, зараз потрібно збільшувати команду професіоналів.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку
На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку

Поки ворог намагається вести розвідку під покровом темряви, пілоти батальйону Signum влаштовують справжній «зорепад» їхнім БПЛА.

Бійці бригади «Гарт» розбили дві гармати, сім авто та засіб РЕБ противника
Бійці бригади «Гарт» розбили дві гармати, сім авто та засіб РЕБ противника

На Південно-Слобожанському напрямку дронарі бригади «Гарт» завдали ворогу відчутних матеріальних втрат.

Від імені українського народу Президент отримав премію імені Евальда фон Кляйста
Від імені українського народу Президент отримав премію імені Евальда фон Кляйста

У Мюнхені організатори Мюнхенської безпекової конференції вручили Президенту України Володимиру Зеленському премію Евальда фон Кляйста.

Точна робота та логічний фінал для ворога: поблизу Покровська дронарі 425 полку знищують окупантів
Точна робота та логічний фінал для ворога: поблизу Покровська дронарі 425 полку знищують окупантів

На Покровському напрямку оператори БПЛА 425 окремого штурмового полку «Скеля» зменшують популяцію окупантів ефективним застосуванням дронів.

Дуель у зимовому лісі: знищений Град та антидронщики ворога проти операторів батальйону Signum
Дуель у зимовому лісі: знищений Град та антидронщики ворога проти операторів батальйону Signum

На Лиманському напрямку дронарі батальйону Signum 53-ї ОМБр імені князя Володимира Мономаха знищили ворожу РСЗВ та зійшлись у двобої з антидроновим підрозділом.

Уражено нафтовий термінал в Краснодарському краї та комплекс «Панцирь-С1» в Криму — Генштаб ЗСУ
Уражено нафтовий термінал в Краснодарському краї та комплекс «Панцирь-С1» в Криму — Генштаб ЗСУ

У рамках заходів зі зниження наступального та економічного потенціалу агресора підрозділи СОУ продовжують завдавати ураження по важливих об’єктах ворога.

ВАКАНСІЇ
Бойовий медик/иня

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Водій-слюсар (служба за контрактом ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Бухгалтер Фінансово-економічної служби УЗВ ВСП

від 21000 до 25000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Офіцер відділення

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Начальник виробничого відділення

від 32000 до 33000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

--- ---