Їх обвинувачували у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України в особливий період. Дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 КК України — вчинення злочину за попередньою…
Перші нищівні наслідки підриву росіянами Каховської греблі відчули на собі кілька областей України. Серед них і Миколаївщина. До окремих її населених пунктів також прийшла велика вода, зокрема й до селищ Нововасилівка та Афанасіївка Снігурівського району, які розташовані на березі річки Інгулець.
Та жоден мешканець не лишився наодинці, й допомога у напівзатоплені села прибула майже одразу. Евакуація проводилася силами ДСНС, ЗС України, місцевої влади та волонтерів.
Населені пункти розташовані на березі річки Інгулець, і за звичайних умов мальовничі водні краєвиди були лише в радість. Нині, за словами місцевих мешканців, затоплено понад сто будинків. Люди намагаються врятувати бодай щось зі свого майна та господарства, проте надії не втрачають, — головне вони живі-здорові.
Переправи, яка ось-ось рушить, чекають і волонтери, котрі відгукнулися та прийшли на допомогу практично миттєво. Тут нині чимало одеситів. Саме це село для Давида вже ніби рідне, адже буває він тут часто.
— Ми кожні два тижні приїжджали в Афанасіївку після деокупації, до того ще, як тут усе затопило. Люди в сльозах, у паніці, з розбитими серцями, не знають, що робити далі, тому що їхні домівки, їхні міста, де вони жили, затоплені. Сьогодні привезли питну воду, засоби гігієни, аби роздати нужденним людям, — розповів волонтер Давид.
Нині нагальна потреба в цих населених пунктах — саме вода, адже далеко не всі можуть і хочуть евакуюватися. Везуть із собою волонтери, звісно, і їжу, ліки та одяг.
— Позаду мене острів, ну, штучно зроблений острів, через те, що дамбу прорвало. Там досі перебувають близько 500-700 людей. Багато з них поки що, на жаль, не хочуть евакуюватися. Тож із ними постійно працюють психологи ДСНС або просто звичайні волонтери. Зараз плануємо перевозити на той берег їжу, предмети гігієни і, звісно, питну воду, — продовжив Давид.
У звичайних умовах дістатися до села було б не складно, особливо маючи плавзасіб, але зараз надто сильна течія, і без допомоги військових — ніяк. Люди безмежно вдячні захисникам, які прийшли їм на допомогу. Добудувавши поромну переправу, військові почали допомагати в проведені евакуації.
Люди в Україні незламні, й, спостерігаючи, як згуртувались усі в цю скрутну хвилину, усвідомлюєш, що нас не візьме ані велика війна, ані велика вода.
@armyinformcomua
Корпорація Oshkosh Defense представила сімейство самохідних пускових установок FMAV для широкого спектра ракетного озброєння.
Кабінет Міністрів України затвердив порядок ведення Державного реєстру військовослужбовців — єдиного цифрового джерела даних про військових ЗСУ та ДССТ.
Цивільне судно Bull, яке 4 березня росіяни атакували ударним БПЛА, продовжило свій рух і відмовилося від допомоги ВМС ЗСУ.
Операторка наземних дронів з позивним «Зебра» з 20-ї бригади безпілотних систем К-2 розповіла, як допомагала брати в полон окупантів.
Україна працює над створенням новітнього ракетного озброєння.
Водій, військовослужбовець (за контрактом)
від 20300 до 50000 грн
Івано-Франківськ
Івано-Франківський ОТЦК та СП
Інспектор прикордонної служби, водій
від 20100 до 20100 грн
Рівне
Державна прикордонна служба України
Їх обвинувачували у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України в особливий період. Дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 КК України — вчинення злочину за попередньою…