ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Миколаївщині через підрив Каховської ГЕС відрізані під’їзди до села з сотнями мешканців

Новини
10 Червня 2023, 17:55
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Про це повідомляє ДСНС України.

«Внаслідок руйнування Каховської ГЕС та підняття рівня води в руслі р. Дніпро, сталося підняття рівня Бузького лиману, р. Південний Буг, р. Інгул, р. Інгулець та р. Висунь, внаслідок чого частково підтоплено 31 населений пункт (підтоплено 540 будівель, 856 городів, 549 господарств). Повністю відрізані під’їзди до с. Афанасівка Снігурівської ТГ, де проживає 379 мешканців», — йдеться в повідомленні.

Також двома оперативними групами рятувальників здійснюється моніторинг ситуації та уточнення інформації. Залучено 4 мотопомпи для чергування в якості аварійних насосів на насосній станції резервного водозабору м. Миколаєва.


«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині
«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині

Механік-водій американського танка Abrams Павло розповів, як машина витримала підрив на протитанкових мінах у Курській області та врятувала екіпаж.

Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»
Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»

Начальника тилу навчального полку засудили до 10 років ув’язнення за розкрадання продовольства ЗСУ майже на пів мільйона гривень і позбавили звання «майор».

Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів
Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів

Дрони батальйону Black Sky 3-ї бригади НГУ «Спартан» знищили російський катер у тимчасово окупованому Маріуполі.

Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ
Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм, а згодом пішов в СЗЧ

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Оператор ударних БПЛА

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Olx Стрілець 135 окремого батальйону

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

WorkUa Сержант із матеріального забезпечення, військовослужбовець

від 23500 до 58500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Кривий Ріг

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

WorkUa Фахівець з кібербезпеки

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

WorkUa Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО