ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Я знімаю чорну хустину, бо знову хочу жити — дружина загиблого захисника під час реабілітації в Карпатах

Регіони
Прочитаєте за: 2 хв. 8 Червня 2023, 11:48

На Івано-Франківщині, що в самому серці українських Карпат, розпочався екскурсійний тур для родин загиблих захисників Рівненщини. Пів сотні матерів і дітей, які втратили своїх годувальників через російську агресію в Україні, завітали до селища Криворівня задля реабілітації та відновлення особистісного емоційно-психологічного стану. 

Такі поїздки в області організовують досить часто: минулого року вони відбувалися влітку, восени та взимку. У програмі заходів — екскурсії, розваги, походи в гори, гуцульський колорит. Цього разу господарі садиби обіцяють для гостей ще більше релаксу та позитиву від можливості відчути українські гори як унікальне місце сили. Тут заплановано відвідування полонини «Перці», майстер-клас із гончарства від місцевих майстрів, що тримають пальму першості в Україні. За традицією, власноруч виготовлені сувеніри після практичних занять діти зможуть на згадку забрати із собою. 

Як розповіла організаторка поїздки, волонтерка та працівниця комунального закладу Ветеранський простір Рівненської обласної ради Тетяна Ременюк, сьогодні десятки тисяч мешканців області воюють у складі Збройних Сил України та інших військових формуваннях. 

— Поряд з нашими успіхами на різних ділянках фронту з кожним днем, на жаль, стає дедалі більше родин військовослужбовців, які загинули, померли, зникли безвісти або перебувають у полоні. Щоб допомогти воїнам на фронті та їхнім рідним у тилу ми використовуємо будь-яку можливість, піднімаючи важливі теми у владних кабінетах, на зустрічах з благодійниками в Україні та за кордоном. Ви запитаєте для чого це нам та чи воно ефективне? Так, воно діє, — наголошує Тетяна. — Я сама опанувала себе в Карпатах, а сьогодні моя подруга, мама з двома синами, після втрати чоловіка та батька кілька місяців тому, на вершині гір вигукнула: «Я знімаю чорну хустину, бо знову хочу жити…».

Фото з архіву автора та Тетяни Ременюк

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить