ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Підрив Каховської ГЕС: цей теракт росія готувала довго — ГУР

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Червня 2023, 11:43
Андрій Юсов. Фото: Дмитро Юрченко / АрміяInform

Причетність російської федерації до підриву Каховської ГЕС беззаперечно доводить ціла низка публічної інформації.

Про це розповів Андрій Юсов, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Навіть якщо ми подивимося на хронологію реакцій пропагандистів, «офіційних осіб» рашистського режиму щодо сьогоднішніх подій, то там видно: спочатку нічого не відбувається, потім відбувається, але частково, а потім — винна Україна, але вони, окупанти, дуже тішаться, що острови, на яких нібито базувалися наші захисники, затоплено», — сказав Андрій Юсов.

Представник ГУР МО України також акцентував увагу на хаотичність реакцій російської пропаганди на підрив Каховської ГЕС та наголосив, що, зважаючи на інженерні особливості споруди, ні в кого, крім росіян, не було фізичної можливості та засобів, аби здійснити такий масштабний підрив.

«Україна інформувала публічно, а також і партнерів іншими каналами про те, що готується мінування і можливий підрив. Це не спонтанний акт, це теракт, який готувався (росіянами) дуже довго», — заявив Андрій Юсов.

За словами представника воєнної розвідки України, Сили безпеки та оборони держави готувались до різних варіантів поведінки російських терористів, зокрема й до ймовірності підриву Каховської ГЕС.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить