ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Швеції обговорили питання захисту прав українських дітей

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 3 Червня 2023, 8:59
Ілюстративне фото

В Швеції відбулася прес-конференція за участю Міністра соціальних служб Швеції Камілли Вальтерссон Грьонвалль, Віце-президента Єврокомісії, єврокомісара з демократії і демографії Дубравки Шуіци та Міністра соціальної політики України Оксани Жолнович.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Сторони обговорили об’єднання зусиль у напрямі реконструкції української системи соціального захисту, зокрема захисту дітей.

За словами Оксани Жолнович, на сьогодні понад 7 мільйонів українських дітей стали дітьми війни і нашій державі важливо ще більше посилити роботу в напрямі соціальної, освітньої, психологічної, медичної підтримки родин з дітьми, які сьогодні перебувають в Україні або в евакуації у Європі.

«Наша мета – підтримати родини з дітьми. Саме тому ми хочемо зробити всі соціальні сервіси максимально доступними і якісними як для дітей, так і для їхніх сімей. Нам важливо забезпечити підтримку всіх сервісів для родин, які зараз перебувають у кризі. Така допомога включає створення прийомних родин для дітей, які втратили рідних батьків. Це найперше і найосновніше», – акцентувала вона.

Міністр соціальних служб Швеції Камілла Вальтерссон Грьонвалль підкреслила, що одним із пріоритетів Уряду Швеції зокрема та ЄС у цілому є підтримка України та докладання зусиль для захисту українських дітей. Вона зазначила, що першочерговим завданням є оновлення системи надання соціальних послуг в Україні,  включаючи захист прав дітей і Швеція виступає партнером України в цих питаннях.

Віце-президент Єврокомісії, єврокомісар з демократії і демографії Дубравка Шуіца додала, що ЄС засуджує агресивну війну росії проти України, яка є явним порушенням прав людини. Вона підкреслила, що ЄС закликає росію негайно припинити переміщення, утримання і депортацію українських дітей.

Оксана Жолнович подякувала європейській спільноті та всім організаціям, які допомагають у поверненні українських дітей та надають підтримку в реалізації ініціатив, спрямованих на захист прав українських дітей та розвиток сімейних форм виховання.

Читайте нас в Telegram
Наторгувала Батьківщиною на 15 років: продавчиня зі Слов’янська отримала вирок
Наторгувала Батьківщиною на 15 років: продавчиня зі Слов’янська отримала вирок

До 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено місцеву жительку, яка корегувала удари окупантів по підрозділах ЗСУ.

«Відомо про більш ніж 40 постраждалих, і серед них — п’ятеро дітей»: Президент про наслідки російського удару
«Відомо про більш ніж 40 постраждалих, і серед них — п’ятеро дітей»: Президент про наслідки російського удару

Лише вдень ворог застосував понад 550 дронів різних типів, значна кількість — саме «шахеди».

«Окупанти дзеркалять нашу тактику, це технологічний двобій»: під Вовчанськом знищують російські наземні дрони
«Окупанти дзеркалять нашу тактику, це технологічний двобій»: під Вовчанськом знищують російські наземні дрони

Розширення кілзони вглиб тилу стало викликом для росіян. У відповідь вони почали дедалі активніше мавпувати українську тактику застосування наземних дронів.

Невідомі зловмисники спробували отримати персональні данні працівників призовного віку на Полтавщині
Невідомі зловмисники спробували отримати персональні данні працівників призовного віку на Полтавщині

Керівники підприємств Полтавської області отримали фейкове розпорядження від імені начальника Полтавського обласного ТЦК та СП.

Кількість постраждалих внаслідок російського удару по Львову збільшилася до 22
Кількість постраждалих внаслідок російського удару по Львову збільшилася до 22

Станом на вечір 24 березня у лікарнях Львова перебуває 22 постраждалих різного ступеня тяжкості.

Комунальник за $9500: на Харківщині викрили нову схему для ухилянтів
Комунальник за $9500: на Харківщині викрили нову схему для ухилянтів

Викрили 46-річного мешканця Харківської області, який розробив схему фіктивного працевлаштування військовозобов’язаних чоловіків.

ВАКАНСІЇ
Сапер (робота з БПЛА), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Старший стрілець – оператор портативних цифрових радіостанцій

від 22000 до 52000 грн

Степанівка, Сумська область

Оператор-водій до військової частини А2800

від 20500 до 35000 грн

Радісне, Одеська область

Інструктор навчального взводу

від 25000 до 55000 грн

Раденськ, Херсонська область

Перекладач-інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Вся Україна

Мукачівський прикордонний загін

Артилерист

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

--- ---