ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Військові передали маленьким пацієнтам «Охматдиту» солодкі подарунки

Новини
1 Червня 2023, 11:18
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв завітав до Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» та передав маленьким пацієнтам солодкі подарунки.

Про це повідомляє Командування Об’єднаних Сил ЗС України.

«Ми робимо все для того, щоб заповнити дитячу порожнечу надією і добром, — зазначив командувач. — В умовах війни наші діти перетворилися на малих дорослих. Насправді від них тікає дитинство, яке вони вже ніколи не зможуть наздогнати. Тож ми намагаємося здійснювали мрії дітей, щоб їхнє дитинство було справжнім — із усмішкою на вустах!»

Захід став втіленням ініціативи, започаткованої «Охматдитом» та Командуванням Об’єднаних Сил ЗСУ, мета якої об’єднати медиків, військових і суспільство задля добрих справ заради наших дітей.

У Командуванні Об’єднаних Сил ЗСУ зазначили, що вони вже давно опікуються маленькими пацієнтами лікарні. Зокрема, організовують святкові театральні та циркові вистави, дарують солодощі. Лікарня неодноразово отримувала від військових, благодійників та небайдужих людей допомогу в обладнанні лікувальних палат та реабілітаційного центру, а також важливе медичне обладнання. За сприяння Командування Об’єднаних Сил також проводилися виїзні медичні огляди маленьких пацієнтів, які постраждали від наслідків російської агресії.


В Криму знищили бомбардувальник СУ-24, атака на флот росіян, розмінування роботами: стрім
В Криму знищили бомбардувальник СУ-24, атака на флот росіян, розмінування роботами: стрім

Дрони бойових водолазів «Омеги» атакували бомбардувальник росіян.

15 років тюрми отримали агенти рф, які палили об’єкти Укрзалізниці на Житомирщині
15 років тюрми отримали агенти рф, які палили об’єкти Укрзалізниці на Житомирщині

по 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримали ще двоє агентів рф, яких СБУ викрила у січні 2025 року на підпалах об’єктів Укрзалізниці.

Шпигував у формі ЗСУ: на Сумщині засудили ворожого агента
Шпигував у формі ЗСУ: на Сумщині засудили ворожого агента

Суд визнав винним 45-річного жителя Сумської області за фактом вчинення державної зради в умовах воєнного стану.

«Змій застрелився» — перехоплення ГУР показало морально-психологічний стан окупантів на Запоріжжі
«Змій застрелився» — перехоплення ГУР показало морально-психологічний стан окупантів на Запоріжжі

Російське гарматне м’ясо на Запорізькому напрямку знаходиться у вкрай пригніченому морально-психологічному стані.

ВАКАНСІЇ
Olx військовослужбовець (перемагаймо разом)

від 20100 до 126000 грн

Вінниця, Вінницька область

WorkUa Офіцер (за напрямком правоохоронної діяльності)

від 20100 до 58000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

WorkUa Зв’язківець (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Olx Інструктор з тактичної підготовки

від 24000 до 49550 грн

Харків, Харківська область

WorkUa Командир катера

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

WorkUa Бойовий медик, фельдшер

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП